14 Aralık 2017,Perşembe
Anasayfa » Teknoloji » Yeni Nokia 3310 Türkiye'de satışa çıkıyor!

Yeni Nokia 3310 Türkiye'de satışa çıkıyor!


MWC 2017 fuarında tanıtılan yeni Nokia 3310 nihayet ülkemize geliyor. Bugün itibarıyla başarmış Vodafone lansmanında, diğerleri Nokia modelleriyle beraber Nokia 3310 için de bilgi verildi.

Cihaz, çok yakında Türkiye'de!

Yeni Nokia 3310 ne zaman satışa çıkacak?

Lansmanda açıklanan bilgiyeere göre yeni Nokia 3310 modeli Temmuz ayıının buluşturduğu Vodafone ile satışa sunulacak. Ancak satışa sunulmamıştır. Bildiğiniz gibi telefonun yurtdışı fiyatı 52 dolar olarak açıklandıtı.

Orijinal Nokia 3310 modeline göre daha küçük, hafif ve ince olan yeni model; Sarı, yeşil ve lacivert gibi renk seçenekleriyle cıvıl cıvıl bir görünüme sahip.

Yine fiziksel tuş takımı ve navigasyon butonlarıyla gelen ürünün tuş yerleşimleri biraz farklıdır daæ orijinal tasarıma uyum yeter cinsten.

2.4 inç QVGA ekran, 2 MP arka kamera ve microSD kart desteğiyle gelen yeni Nokia 3310 Nokia Series 30+ işletim sistemini kullanıyor. Nispeten akıllı bir cihazın yeni modeli, Opera Mini ile birlikte internete bağlanabiliyor. Tabii ki cihazın içerisinde efsane yılan oyun da mevcut. Ayrıca nostaljik zil sesleri, yenilenmiş hâlleriyle telefonun içinde yer alıyor.

30 güne varan bekleme süresi ve 22 saat konuşma süresiyle yine bu telefonun bir can canavarı kalıyor.

:: Yeni Nokia 3310 modelini almayı düşünüyor musunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

 


Check Also

Emporia cep telefonları LetsGoMobile

[Y Emporia MWC 2010 Mobil Dünya Kongresi'nde ilgi çekici bir standa sahipti. Diğer cep telefonu …

Bir Cevap Yazın