15 Aralık 2017,Cuma
Anasayfa » Teknoloji » Yeni iPhone X KPN Hollanda LetsGoMobile

Yeni iPhone X KPN Hollanda LetsGoMobile

[Y
eni iPhone X KPN Hollanda'da gün yüzüne çıktı – iPhone 8, iPhone Pro, iPhone Edition, iPhone X. Yeni iPhone modellerinin isimlerini ne olduğunu yönündeki polemikler hâlâ devam ediyor. Bu modelin ismi netleşecek. Hollandalı bir telekom operatöründen bize ulaşan ürün kutusu görseline göre Bu görsel LetsGoDigital sitemizin Hollandaca versiyonunda yayınlanmak için bir reklâm ajansı tarafından gönderilmişti. Ancak biz bu daha büyük kitlelere ulaşmasını doğru'nı düşündük. IPhone X.

Bu ürünle alakalı mesaj bulunamadı.

Apple iPhone X Bu görsel hakkında, yeşil ve mavi kurumsal renkleri ile operanteün ve telefonun model isminin Fotoğrafçılıkla ilgili düzenlendiği şekiller yorum getirilebilir ancak o zaman telekom operatörü neden iPhone X adının tercih edilen sorusu akla geliyor. Firma, isim konusunu es geçebilirsin ancak iPhone X model adı ile reklâm yapmak istemişlerdi …

iPhone X model adı Bilindiği gibi "X" harfi Latin rakamları ile "10" u ifade ediyor ve iPhone telefonlarının onuncu yıldönümü!

Apple hiç şüphesiz Bizan Apple'ın her alanına inovatif davranacağını düşünüyor başladık. Tamamen yeni bir model ismi bu özelliklerini mantıklı yaklaşımı olur g ibi görünüyor.


Check Also

Half Life seneler sonra güncellendi

'un 19 sene önce piyasaya sürdüğü ve FPS oyunlarının atası olarak safla sayılan Half-Life Kasım …

Bir Cevap Yazın