25 Kasım 2017,Cumartesi
Anasayfa » Teknoloji » Toshiba Ultra HD 4K TV Serisi LetsGoMobile

Toshiba Ultra HD 4K TV Serisi LetsGoMobile

T
Oshiba L9 serisi Ultra HD 3D Akıllı LED televizyonların üç çarpıcı ekran boyutlarıyla 84 ", 65" ve 58 "arasında sunuluyor. Güçlü Toshiba CEVO TM 4K çoklu işlemci ile desteklenen yeni L9 serisi filmler ve televizyon şovları, video oyunları, fotoğraf ve PC uygulamaları gibi her türlü görüntülemede yüksek noktayı sunuyor. L9 serisi de televizyonlardaki orijinal UHD'yi üretilmeyen içerikleri kullanabiliyor. Toshiba CEVOTM 4K çok işlemcinin akıllı yükselme özelliği sayesinde HD görüntüler otomatik olarak gerçek yaşam kalitesinde UHD'ye yakın gösteriyor.

Toshiba 4K TV çoklu işlemci özellikleri

L9 serisinin, sinemaya yakın deneyimiini daha fazla (800×600) daha fazla resim işleme teknolojisi 800 AMR (Aktif Hareket ve Çözünürlük) özelliğinin eklenmesiyle canlı ve hızlı hareketli sahnelerinde ultra yumuşak görüntüler elde ediliyor. Bu özellik, bazı spor görüntüleri ve aksiyon filmlerinde sıkça yaşanılan bulancık büyük ölçüde ortadan kaldırıyor. Dev modelli 84 "versiyonu ve 65" modeli sinema salonlarının tanıdığımız pasif 3D teknolojisine sahipken, 58 "modelinde olan model örümcek 3D teknolojisi dahili olarak yer alıyor.

4K TV "title =" 4K TV "/>

4K TV i Le Toshiba Bulut TV Hizmetleri
Televizyon izleme deneyimini daha ileride taşımayı hedefleyen L9 serisi internete bağlı televizyon eğlencesinde yeşermek Toshiba Cloud TV özelliğine sahip. Toshiba Cloud TV kullanıcılarına özel öneriler ve sosyal paylaşım imkanları sunuyor. Güçlü arama motoru hem internete bağlı Elektronik programlama (EPG) ve Video-on-Demand hizmetleri, hem de ev ağının içinde diğer cihazlarda kaydedilen sevilen dizileri, şovları, filmleri, spor programlarını vb. keşfediyor. Toshiba Cloud TV, kullanıcıların mobil cihazları ile kolayca etkileşim kurmalarına imkan tanıyor.

Toshiba Ultra HD 3D Akıllı LED TV özellikleri

• Çözünürlük: 800 AMR içeren Ultra HD (3840 x 2160 piksel
• Aktif örtücü Full HD 3D teknolojisi
• Ekran büyüklükleri: 213 cm (84 " Toshiba Cloud TV, dahili Wi-Fi, Intel WiDi,
• Skype'a hazır
• HDMI UHD desteği içeren 4x HDMI
• 2x USB
• 1x SD kart


Check Also

LG G Pro Lite akıllı telefon LetsGoMobile

L G Pro Lite, gelişmiş özelliklere dikkat çekiyor. LG G. Pro Lite 5.5 inçlik LG …

Bir Cevap Yazın