25 Kasım 2017,Cumartesi
Anasayfa » Saç Modelleri » Tokalı Gelin Saçı Modelleri – Saç Modelleri

Tokalı Gelin Saçı Modelleri – Saç Modelleri

Düğünüzünü kullanacağınız çok iyi karar. Ancak kolaylaştıracak etkenleri bilirseniz hem sizin için doğru saç modeli bulabilir hem de kararsızlık yaşamaktan kurtulabilirsiniz.

Düğünüzünüz için yüz seçenekleriniz, yüzünüzün şekline göre, düğünüzün konsepti, gelinliğinizin modeli, duvağınız ve beklentilerinizdir.

Sizin durum gamınız saç modelinizde sıradanlıktan uzak bir sonuçsa tokalı gelin saçlarına mutlaka göz atmalısınız. Bu modelleyiciye hem kır düğünlerine hem de salon düğünleri uygun uygunluk da avantaj sağlıyor.

Peki ne gelin saçı modellerini toka ile kombinleyebilirsiniz?


Toka, hemen bir aksesuardır'a uygun modelin modelini seçti. Mesela saçlarınızı tepeden topuzunuza yapıştırarak hemen üstüne gitmek şık bir toka takabilirsiniz.
Örgülü ya da kuyruğu modelleyici için tokanın kendisi bir araç olarak kullanılabilir ya da örgünün arasında sıkıştırılabilir.

Birinci okunmamış mesaja git

Bunların yanında başınızı bir bant gibi saracak ya da önden arkaya doğru uzanan taç gibi modelleri de tercih etmek mümkün. Bu model tokalar daha ziyade saç modelleri için uygun olacaktır.
Toka choiceinizi etkileyecek bir diğer önemli etken duvaktır. Duvağınızla tokanızın uyumlu olmasına özen göstermek. Aksi takdirde duvağınız tokanızı ve saç modelinizi kapatabilir ya da abartılı gözükebilir. Tokalı modeller için ideal bir araçtır.

Etiketler:
Tokalı Gelin Saçı Modelleri


Check Also

Kot Renk Saç Boyası

Renkli saç modeliyle ilgili gençler için popüler moda akımları birleşmiştir. Genellikle geçici olanlar bu boyalar …

Bir Cevap Yazın