25 Kasım 2017,Cumartesi
Anasayfa » Teknoloji » Sony-Ericsson Vivaz Pro incelemesi LetsGoMobile

Sony-Ericsson Vivaz Pro incelemesi LetsGoMobile

B
Arselona'da düzenlenen 2010 Mobil Dünya Kongresi cep telefonu üreticileri firmalarının ürünlerini ve kendilerini uluslararası basınına karşı sergiledikleri bir etkinlik. Yaratıcı pazarlama söylemlerinin sergilendiği bu etkinliğe katılmamızın asıl nedenlerinin başında olduğu elbette yeni cep telefonları ve mobil cihazları görmek geliyor. Sony Ericsson iş parçacığı biraz daha az eğiliyor ve bunu yerine kullanıcıya sunduğu servis talimatları öğretmeyi severiz bir şekilde görünse de bizler bir Sony Ericsson akıllı telefon görmeyi umut ediyorduk. Bu modellerden biri olan Sony Ericsson Vivaz Pro akıllı telefon cep telefonu 2010 Mobil Dünya Kongresi'nde resmi bir hüviyet kazandı.

Sony Ericsson Vivaz Pro incelemesi

Sony Ericsson Vivaz Pro incelemesi " Sony Ericsson Vivaz Pro Smartphone modeli Sony Ericsson Vivaz Pro cep telefonu Sony Ericsson Vivaz cep telefonu modelleri Sony Ericsson Vivaz Pro cep telefonu modelleri Sony Ericsson Vivaz Pro cep telefonu modelleri Sony Ericsson Vivaz Pro cep telefonu modelleri Sony Ericsson Vivaz Pro cep telefonu modelleri Sony Ericsson Vivaz Pro cep telefonu modelleri.

[194590001]

Sony Ericsson iş telefonu
Sony Ericsson Vivaz Pro cep t Elefonunun kullanımı sorunsuz, hızlı işlemcisi ve organizasyonu olumlu bir etki bırakıyor. Bu tür elektronik cihazlar hemen ilk etapta sağlıklı olarak değerlendirmek zordur, biz burada cihazla ilk karşılaşmamızdan edindiğimiz ilk izlenimler ortaya koyuyoruz. Vivaz Pro Smartphone akıllı telefonlar, beğenilen işletim sistemi Symbian S60 cihazla çok iyi bir uyum sergiliyor.

Sony-Ericsson Vivaz Pro incelemesi

Sony-Ericsson Vivaz Pro incelemesi
Sony Ericsson Akıllı Telefonu akıllı telefon ilk etapta üzerimize de iyi bir tane izlenim bıraktı. Cihazın gözü çarpan en olumlu özellik kayar kapaklı fiziksel klavyesi sosyal paylaşım ağlarına erişim ve eski usul e-posta gönderip alma konusunda ideal bir kullanım kolaylığı getiriyor. Tahmini satış fiyatıının 385 Euro'ya sahip beklenen Sony Sony Ericsson Vivaz Pro cep telefonunun bir test örneği elimize ulaştığında yüksek çözünürlüklü fotoğraflar eşliğinde bir Sony Ericsson Vivaz Pro cep telefonu incelemesini yayınlayacağız.


Check Also

LG G Pro Lite akıllı telefon LetsGoMobile

L G Pro Lite, gelişmiş özelliklere dikkat çekiyor. LG G. Pro Lite 5.5 inçlik LG …

Bir Cevap Yazın