23 Kasım 2017,Perşembe
Anasayfa » Yemek Tarifleri » Skagway, Alaska: White Pass ve Yukon Rotası Tarihi Tren Ride

Skagway, Alaska: White Pass ve Yukon Rotası Tarihi Tren Ride

Alaska, Skagway'deki White Pass Manzaralı Demiryolu gezisinin bir özetidir. Bir sonraki Alaska gezisinde mutlaka olmalı!

Son zamanlarda dört ailem Ruby Princess'a sekiz günlük bir Alaska seferi düzenledi. Sadece ayar yapıyorsanız, ilk mesajımla başlayın: Küçük Alaska'da Küçük Çocuklarla Gezinmenin Beş Sebebi.

Alaskan gezisi planlıyorsanız – ya çocuklu olsun olmasın – Skagway'de White Pass ve Yukon Rıhtımı Tren Ride önermek yeterli değil! Eller aşağı, tüm gezinin en sevdiğim gezilerinden biri.

40 mil'lik gidiş-dönüş trenine, tarihi, dar gauge demiryolu boyunca rivayet edildi. 3 saatten biraz uzun süren bir aile, bir aile olarak paylaştığımız en güzel ve rahatlatıcı deneyimlerden biridir.

Dağlara doğru daha yüksek ve yüksekçe yükselirken, manzara yemyeşil yeşilden karla kaplıdır.

Çevresi çok güzeldi, oğlanlarımız büyülendi ve bütün zaman rahatladı. Küçük çocuklarla "tatil" yapan herkes için büyük bir kazanç.

Bilinmeyen iseniz, White Pass & Yukon Rotası, 1898'de Kuzey'in en engebeli arazisinde oyulmuş demir izi. Klondike Gold Rush sırasında inşa edilen bu mühendislik harikası, Uluslararası Tarihi İnşaat Mühendisliği Landmark, Eyfel Kulesi, Panama Kanalı ve Özgürlük Anıtı ile paylaşılan bir onur.

Hepiniz fotoğraf meraklılarınız için, her tren arabasının dışında, dışarı çıkıp istediğiniz kadar fotoğraf çekebileceğiniz kadar küçük duran alanların bulunduğunu bilmekten memnuniyet duyacaksınız.

Lens başlığına sıkı sıkıya tutun. Tecrübelerden konuşuyorum …

Tren yolculuğunun sonunda şehir merkezindeki Skagway'i keşfetmek için birkaç saat geçirdik. Şirin bir küçük köy kasabası, öğle kapmaktan ve dükkanları dolaşmaktan memnun kaldık.

Gerçekten bir ömür boyu deneyimimle, White Pass Manzaralı Demiryol gezisini yeterince tavsiye edemem!

Son Alaskan yolculuğumuz hakkında daha fazla bilgi için bizi takip edin. Bu arada, sorularınızı daima yanınızda bulundurun – küçüklerle gezinirken karşılaşabileceğiniz herhangi bir soruyu cevaplamaktan memnuniyet duyarım.

Pasaportunuz bekliyor.

Bilgilendirme : Princess Cruise Line, son Alaskan gezisi sırasında bana ve ailemize ev sahipliği yaptı. Bu yazıyı telafi etmedim. Lemon Bowl'u mümkün kılan markalara destek verdiğiniz için teşekkür ederiz. Tüm düşünceler benim kendi.

Kaydet Kaydet

Kaydet Kaydet

<! –

->


Kaynak

Check Also

Karışık Çilek Mojitos – Lemon Bowl®

Bu, sponsorluğumun Kroger adına yazmış olduğu bir sohbet. Görüşler ve metin hepsi benim. Nihai kolay …

Bir Cevap Yazın