25 Kasım 2017,Cumartesi
Anasayfa » Teknoloji » Samsung Monte cep telefonları LetsGoMobile

Samsung Monte cep telefonları LetsGoMobile

B
Senin Mobil Dünya Kongresi'ni ziyaret edenler Samsung standını görmeden edemediler. Etkinliğin en büyük ve en küçüğü birine sahip. Samsung'un kendisi çok iyi şekilde sergiledi. İlgi odağı haline gelen Samsung Wave modelinin yanı sıra Samsung Monte S5620 cep telefonu da merakla karşılandı. Samsung S5620 cep telefonu kullanıcı kitlesine ulaşmayı hedefleyen orta segmentte bir cep telefonu. 3 inç büyüklüğündeki ekranı üst seviye modellere kıyasla biraz daha küçük ama WQVGA çözünürlüğe ve TouchWiz arayüzüne sahip.

Samsung Monte Telefonlar
Samsung Monte S5620 ile ön plana çıkmak Samsung'un modeli aynı seviyede olmasa da kolaylaştırmak karakteristiği ciddi anlamda iyi düzeltir.

[194590001] Yeni Samsung cep telefonları "title =" Yeni Samsung cep telefonları "/>

[1945901]

Yeni Samsung cep telefonları
Bu, anlamı marka cep telefonu arka planı biraz d Aha rahat bir yapıya sahip.Bu da Samsung Monte telefonun ele daha rahat oturmasını sağlıyor. MWC 2010 Mobil Dünya Kongresi'ni ziyaret etmek ve onları büyütmek için herşeyi sağlayın ve hepsini başarılı ürünler sahipleri da söylenemez. Bu telefonların bazıları üretici firmalar tarafından etkinlikte darbeye dayanıklılık testlerine dikkat. Ancak, bu cep telefonları ortam biraz sıcak olunca elinizden kolaylıkla kayıp düşecek kadar da düz bir dış yüzeye sahiptiler.

Bu, anlamada da biraz daha iyi bir ergonomik yapıda modellemci istiyoruz.

Samsung Monte uygulamaları

Samsung Monte cep telefonunun açılış ekranı, Samsung'un telefon uygulamalarının gittikçe daha önemli hale geldiğinde dikkat çekiyor. Tüm dünyada çapraz bir çevrimiçi uygulama mağazası kullanıma açılacak ve bu mağazaya cep telefonları ve

Samsung Monte kamera özellikleri
Monte cep telefonu eski tarz bir di Uygulama kamera. Safra yok etme kamerası. 2010 tane otomatik netleme özelliği olmayan bir cep telefonunun ne işi olabilir diye sormadan edemiyoruz. 3.2 megapiksel gibi düşük çözünürlüklü kullanıcılar kameralı dâhili flaşının da olmaması Samsung Monte cep telefonları biraz eski modeli getiriyor. Bize ulaşın Bu sayfa otomatik olarak İngilizce gelen çevrildi Samsung model cep telefonu bir takım modeli bir kaçırmış görünüyor görünüyor!

[1945901]  Samsung Monte cep telefonu "/> </p>
</p>
<p> </strong> </strong> </strong> </strong> Son çağlarda tanıtılan yeni cep telefonu modellerinin önlerine gelerek inceleme altına almayı planlıyoruz ve Samsung Monte cep telefonunda test etmeyi düşündüğümüz bu ürünler arasında yer alıyor. Samsung Monte cep telefonunun Test örneği elimize ulaştığında yüksek çözünürlüklü test fotoğrafları eşliğindeki kapsamlı bir Samsung Monte telefon incelemesini sizlere sunacağız. </p>
</p></div>
</pre>

<br /><a href=

Check Also

LG G Pro Lite akıllı telefon LetsGoMobile

L G Pro Lite, gelişmiş özelliklere dikkat çekiyor. LG G. Pro Lite 5.5 inçlik LG …

Bir Cevap Yazın