13 Aralık 2017,Çarşamba
Anasayfa » Teknoloji » Samsung Galaxy Note 4 akıllı telefon LetsGoMobile

Samsung Galaxy Note 4 akıllı telefon LetsGoMobile

S
Galaxy Note serisine eklediği yeni Galaxy Note 4 ve Galaxy Note Edge'i tanıttı. Geliştirilmiş S Kalem ile mükemmel görüntüleme deneyimi Galaxy Note 4, kullanıcılara pazarın en eşsiz ve güçlü mobil deneyimi sunuyor. Galaxy Not 4, Samsung'un rakipsiz Galaxy mobil deneyimi geleneğini sürdürüyor. Olağanüstü 5,7 inç Dörtlü HD (2560×1440) Super AMOLED ekranı daha derin kontrast, daha net ve canlı görüntüler, daha iyi görüntüleme açıları ve saniyenin milyonda biri kadar hızlı tepki sürelerini beraberinde getiriyor ve inanılmaz bir resimleme deneyimine imza atıyor.

Geliştirilmiş "Çoklu Pencere" özellikli kullanıcı deneyimiini bir basamak yukarı taşıyor ve çoklu görevleri kolaylaştırıyor. Galaxy Note 4'de ayrıca görüntüleri daha parlak ve net üretebilen Birinci Birinci Birinci Birinci Birinci Birinci Birinci Birinci Birinci Birinci Previous 1 2 3 4 5 Sonraki »Cevapla Ayrıca bir sonraki f1.9 – 3.7 MP ön yüz kamerası, bir sonraki yüz kamerası, bir sonraki yüz kamerası, bir sonraki yüz kamerası, bir sonraki yüz kamerası, Standart 90 derece ve 120 dereceye kadar geniş açı sunuyor.

[194590

Galaxy Note 4 "Başlık / Galaxy Note 4" Galaxy Note 4 akıllı cep telefonu
Galaxy Note 4'ün birçok temel özelliği, kullanıcıların mobil cihazlarıyla daha da iyi bir deneyim yaşayabilmeleri için geliştirilmiş durumda. Hızlı şarj özelliği ile Galaxy Note 4 çok hızlı şarj edilebiliyor. "Ultra Enerji Tasarrufu Modu", en çok ihtiyaç duyduğu anda, şarjsiz kalmıyor. Galaxy Note 4'te birden fazla mikrofon ve kalabalık ortamlarında gürültüyü azaltan gelişmiş bir hoparlör yer alıyor. Cihaza yerleştirilmiş olan ses kaydedici, kullanıcıların bir grup konuşmasında istedikleri sesleri ayrıştırarak yeniden dinlemelerini mümkün kılan geri oynatım özelliği de sunuyor. Galaxy Not 4 ayrıca "Parmak İzi Tarayıcı" ile kişisel veri güvence altına alıyor ve dünyada bir mobil cihazda ilk kez UV sensörü kullanıyor.

S Pen also, Action Memo, Screen Write, Image Clip ve Smart Select gibi kullanıcı kullanıcılarının içeriği kolaylaştırmak birleştirebilmesini sağlayan diğer sezgisel özelliklerle birlikte, kullanıcı dostu bir "Hava Komutanlığı Temassız Komut" işlevi sunuyor. Yeni "Akıllı Seçin – Akıllı Seçim "özelliği, kullanıcıların farklı kaynaklı içerikleri bir araya getirerek paylaşmalarını olanaklı hale getiriyor.


Check Also

Emporia cep telefonları LetsGoMobile

[Y Emporia MWC 2010 Mobil Dünya Kongresi'nde ilgi çekici bir standa sahipti. Diğer cep telefonu …

Bir Cevap Yazın