25 Kasım 2017,Cumartesi
Anasayfa » Haberler » Sağlık Hizmetinde Değişimin Yönetilmesi: Chris Pass'la Soru Cevap …

Sağlık Hizmetinde Değişimin Yönetilmesi: Chris Pass'la Soru Cevap …

Hasta bakımı için yeni yenilikler ve seçenekler ortaya çıktığında sağlık sektörü daima gelişmektedir. Buna ek olarak, değişen düzenleyici bir manzara, sağlık hizmeti sunucularına ilave baskı getirmektedir. Örneğin, Ekonomik Bakım Kanunu'nu American Health Care Act ile değiştirme önerisini ele alalım, bu da geri ödemeyi ve kapsamı önemli ölçüde değiştirebilir.

Sağlık kuruluşlarının verimliliğe odaklanmaya devam ederken, yüksek kaliteli, uygun fiyatlı sağlık hizmeti ve mükemmel bir hasta deneyimi sunarken bu değişikliklerin tümüne hazırlıklı olmaları gerekiyor. John Muir Health'in finans müdürü Chris Pass, değişen sağlık ortamı ve kuruluşunu nasıl hazırladığı konusundaki düşüncelerini paylaşıyor.

Sağlık alanında ne tür değişiklikler yapılmakta?

 Chris Pass, CFO, John Muir Health "width =" 150 "height =" 150 "/> 
 
<figcaption class= Chris Pass

Sağlık her zaman değişen bir endüstridir, özellikle de Hasta bakımı söz konusu olduğunda her zaman yeni ilaçlar ve yeni bakım protokolleri vardır.Aykusuz veya poliklinik tedavileri için daha fazla seçenek vardır.Uygun cerrahlar bir nakli alana kadar insanları yapay kalplerle canlı tutuyorlar. Hatta bu yılın başında Çin'de ilk insan kafa naklini gerçekleştirmeyi planlayan bir sinir cerrahı bile.

Değişim kesinlikle şaşırtıcı değilken, meydan okuma mutlaka bilemeyiz neyin değişeceğini. Sağlık kuruluşları, bu değişiklikleri destekleyebilecek esnek süreçler ve sistemler bulundurarak hazırlanabilirler. Sağlık bakımının bakım tarafındaki gelişmelere rağmen, arka ofis tarafında eksik olduğundan hastalar ve çalışanlar için bir dengesizlik yaratıyor.

Arka plandaki ilerlemenin olmaması endüstriyi nasıl etkiledi?

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki sağlıkla ilgili en büyük şikayetlerden biri de ne kadar pahalı olması. Ve hastalara, tedavilerinin nihai maliyetinin günümüzün teknoloji odaklı dünyasında alışık oldukları doğruluk ve hız seviyesi ile ne olacağını söylemek zor değildir.

"Hastaları yararlanmayan alanlardan gelen kaynakları, yaptıkları bölgelere yönlendirmek için süreçleri otomatikleştirip teknolojiyi kullanmamız gerekiyor."

Dört kişiye aynı muameleyi verebiliriz, ancak sahip oldukları sigorta türüne bağlı olarak dört farklı miktarda ödeme alacağız. Bu şekilde çalışan pek çok iş modeli yok. Ne yazık ki, bu müşterilerimize zorlanıyor. Aynı zamanda, muhasebe defterlerimize (en temel seviyede) ve daha geniş finans operasyonuna bir takım karmaşıklık katmaktadır.

Sağlık kuruluşlarının satın alınabilirlik sorunuyla baş ettikleri bazı yollar nelerdir?

Sağlık kuruluşları sağlık bakımını hastalar için daha uygun fiyatlı hale getirmeye dönüşürken, süreçleri otomatik hale getirmeliyiz ve hastanın yararlanmadığı alanlardan bunu yapan bölgelere kaynak aktarmak için teknolojiyi kullanmamız gerekiyor. Ancak o zaman, doğru yerlerde, daha düşük maliyetle, daha iyi ve daha hızlı bakım sağlayabiliriz. Karlı olabilmek için, tek bir hakikat kaynağına ihtiyaç duyan işletme maliyetlerini ve harcamaları düşürmemiz gerekmektedir; bu nedenle hangi rakamın doğru olduğunu bulmak için zaman harcamanıza gerek yoktur. Bir CFO olarak, kuruluşunuzun bilinçli kararlar vermek için verilerinize güvenir olduğunu düşünürseniz, bu özellikle önemlidir.

CFO'nun rolünü nasıl etkiliyor?

CFO, eskiden finansal durumuyla ilgili en çok şey bilen ve bu bilginin nasıl paylaşılacağını seçebilen kuruluştaki kişidir. Günümüzde CFO'nun daha şeffaf olması ve diğer departmanlar için mali bilgi sağlamasına ihtiyaç duymaları, böylece daha verimli çalışabilmesi, daha hızlı kararlar alabilmeleri ve doğru şeyi daha önce yapabilmeleri için gereklidir.

CFO'lara sayıları anlamlı bir hale getirmekle meydan okundu. Analizler türetebilir ve kuruluşun geri kalanına bilgi sağlayabilir olmalısınız. Bu bilgilerin bütünlüğü, esnekliği ve hızı, yönetiminizin ve personelinizin işi daha etkili bir şekilde yönetmesini sağlar.

"Çalışanlarınız ve müteahhitlerinizle ilgili tüm bilgileri, kullanıma bakmak için finansal sistemler ile entegre bir sistemde elde edebilmek önemlidir."

Artık birçok kuruluş, çoğunlukla kağıt tabanlı sistemlerden neredeyse tüm elektronik sisteme geçtiğinden, daha fazla bilgi depolayabiliyor ve kararlarımızı bildirmek için kullanabiliyoruz. Parmak uçlarımızda o kadar çok veri var ki, daha sonra yararlı bilgiler üretmek ve fikirleri gürültüyle ayırt etmekle zorlanıyoruz.

John Muir Sağlık'ta ne gibi değişiklikler yaptınız?

John Muir Sağlık'ta, 13'ün üzerinde farklı arka büro sistemine sahibiz. Pahalı olan sistemleri zorunlu olarak değil, entegrasyonlar-birbirleriyle konuşmak için ne kadar çok ihtiyaç duyduysa- onları korumak o kadar pahalıydı. Var olan sistemlerimizin bu tür bir entegrasyon için, özellikle de çalışanlarımızın etkilenmeye başlamasıyla, uygun olmadığı aşikardı. Bir tedarikçi zinciri veya finanste bulunanlar da dahil olmak üzere bir çok insana sahibiz; şirketten ayrılıyoruz, çünkü sonuç elde etmek için çok fazla elle işleme tabi tutuyor. Bu gelişmiş teknolojiye sahip bir endüstri ve coğrafi bölgede, arka uç sistemlerimiz eşit kalmadığında yeteneği kazanmak ve korumak çok zordu.

Sonuçta bizi finans, tedarik zinciri ve İK ile evlendiren birleşik bir sistemi uygulamak için karara vardı. Bu işlevleri bir araya getirdiğinizde, sağlık hizmeti sunum şeklimiz ve sağlık sistemi için katlanarak daha faydalı ve etkili olur. Çalışanlarınıza ve müteahhitlerinize ilişkin tüm bilgileri, kullanıma bakmak için finansallarla entegre bir sistemde (insanların kaç saat çalıştıkları ve hangi projelerin karlılığa neden olduğu ve iyileştirilmesi gereken alanlar) olması önemlidir. Bu, sağlıkta meydana gelen değişikliklere hızla adapte olabilmemize ve organizasyonumuzu dönüştürmemize izin verecek gerçek ayırıcı.

H Ealthcare CFO'lar, özellikle konsolidasyonun hızlanma ortamında, değişime çabucak uyum sağlamalıdır. Birleşme ve Satın Alma Faaliyetlerinden ve Teknolojinin oynadığı rolden öğrendikleri dersler hakkında en iyi sağlık CFO'larını duyurmak için Birleşme ve Satın Alma Teknolojisi Dersleri – En Fazla CFO, Sağlık Konsolidasyonu için Stratejileri Tartışın.


Check Also

Nasıl Gümrüklü Sabit Kırılmış İşlemler ve Desteklendi …

Bir Cevap Yazın