23 Kasım 2017,Perşembe
Anasayfa » Yemek Tarifleri » New York Southampton'da Hamptons Retreat

New York Southampton'da Hamptons Retreat

Southampton, New York'ta barındırılan samimi bir blog yazarının çektiği #HamptonsRetreat'in özeti.

Geçen ay, The Hamptons'da bulunan güzel Newamington Southampton şehrinde dördüncü yemek blog yazarına geri çekilmek üzere ev sahipliği yaptım. [Devamı …]

New York City'de 24 saat Rehberimi kontrol ettiğinizden emin olun, girişte Manhattan'da eğlenceyi başladık.

Blogcu çekilmelerine yıllar içinde öğrendiğim bir şey varsa, bu: bir takım alır. Neyse ki benim için en İK iki: Gina SkinnyTaste ve Lexi'nin Temiz Mutfak Lexi'si ile çalışmaktan zevk aldım.

Eminim bu geri çekilme iş yerine tatil gibi gözükse de, çok net olmak istiyorum: bu geri çekilme planı 11 ay, 682 e-posta ve sonsuz Google dokümanları çekti. Bu, tekrar bir kalp atışı içinde yapacağını ve çok isteyen herkese barındırma veya blog yazarının geri çekilişine katılmayı önerdi dedi.

Barınak bulmanın bir numaralı nedeni paha biçilmez olmak için çekilmek? Yüz yüze, telefon ve bilgisayar dışında, diğer blog yazarlarıyla birlikte. Kitabımda daha değerli bir şey yok.

Hamptons'daki grubumuz Beth, Trevor & Jennifer, Gerry, Julie, Heather, Andie, Lauren, Heidi, Kristin, Maria, Lexi ve Gina gibi çılgınca yetenekli blog yazarlarını içeriyordu.

7 veya 8 ayrı otel odasında kalmak yerine, bir ev kiralamaya karar verdik. Herkesin tek bir çatı altında olması, herkesin rahatça karışmasını ve karışmasını sağlar.

Bodrum katında ya da kahve ikramı sırasında kahvaltı sırasında dostça bir langırt turunda olsa da, en iyi sohbetlerin organik olarak gerçekleşen konuşmalar olduğunu hep keşfettim.

Herkesi kafeinli ve iyi yakıtlı tutmak için Nespresso, muhteşem makinelerinden birçoğunu ve bol miktarda kahve ve espresso tedarik etti. Çok beğendim, makinelerinden birini yeni ev ofisime dahil etmeyi planlıyorum.

Büyük bir blog yazarlığı konferansının aksine, çekilişler size diğer blog yazarları ile bire bir zaman tanır. Ve bireysel otel odalarında olmaktan farklı olarak, bir ev kiralamak, herkesin yukarıda sözü edilen bu gibi muhteşem doğaçlamalı anlardan daha fazlasına neden olan geri çekiliş boyunca bir arada tutulmasını sağlar. Eminim çığır açan bir şeyi paylaşıyordum. Sadece şaka yapıyordum, muhtemelen avokado tostu hakkında konuşuyordum.

Bir geri çekilme ev sahipliği yaptığım zaman, insanların ziyaret etmelerine olanak tanıyan bir etkinliği her zaman yerel alanı keşfetmek isterim. Birçoğumuz (kendim de dahil olmak üzere) Hamptons'a ayak basmadık, bu Long Island'u keşfetmek için Long Island'ı keşfetmek için mükemmel bir fırsattı.

Bir tur düzenlemek ve yerel bir şaraphane, Bedell Cellars'ı tadarken yardımcı olmak için çok nazik davrandılar. Şarap lezzetli ve bağ nefes kesici. Hiç Long Island'ın Kuzey Çatalında iseniz, şiddetle tavsiye ederim.

Yine, geleneksel bir blog yazarının kongre veya müşteri basın gezisinde buluşmaktan farklı olarak, bu rahat blog yazarının çekilişi, deneyimi gerçekten değerli hale getiren diğer kişilerle daha rahat bir yüz zaman sunuyor.

Tran-Star Executive, on beş kişilik bir grupla Long Island'ı kurmak için bize iki dev limo sağlamıştır. Hamptons'daki taşımacılık ihtiyaçlarınız için bunları kontrol ettiğinizden emin olun. Ayrıca, yüksek proteinli araba atıştırmalıklarını sunmak için Lorissa'nın Mutfağı'na seslenmek isterim!

Southampton'da yemek yiyebileceğiniz harika bir yer arıyorsanız, Union Cantina'yı kaçırmayın. Bu modern Meksika eatery, ceviche, etek biftek enchiladas, ıstakoz tacos ve daha fazlası dahil olmak üzere masa yemekleri için çiftlik özellikleri.

Pro İpucu: Tencereyi kızartılmış bütün balığı, müren, soğan ve domatesle birlikte sipariş ettiğinizden emin olun. Bu dünyadan iyi geçti!

Yerel alanı keşfettikten sonra güzel ev, havuz ve arazilerden yararlanabilmemiz için geri kalan kısmını kiralık evimizde (konak?) Geçirmeyi kararlaştırdık.

Sana söylemek istediğim kadarıyla, o Meksika yemeklerinden sonra bir daha asla yemedik, arka bahçeye havuz atıştırmaları getirmeye başladığında herkes çok heyecanlandınldı.

Sabra ve DeLallo'ya bütün hafta sonu boyunca bizi beslenip mutlu ettiğiniz için çok teşekkür ederim!

Herkesin serinleşmesine yardımcı olmak için, Halo Top Creamery'de arkadaşlarımızın küçük bir yardımı ile öğleden sonra dondurma molası verdik. Pro İpucu: Fıstık Ezmesi Kupası şimdiye kadar tadına koyduğum en güzel şeydir.

Son akşamımız özel bir muamele için evdeki grup için pişirilecek özel bir şef kiralamaya karar verdik. Şef Renee Blackman gerçekten grubumuz için tüm durakları kaldırdı!

Hizmet verdiği her yemek lezzette cesur ama yine de dengelidi. Örneğin, bu tatlı, keskin ve biraz baharatlı ton balığı ve karpuz salatası yaptı; bu güne kadar düşünmeyi bırakamıyorum. Şef Renee ile olan inanılmaz yemek deneyimlerimizden birkaç fotoğraf daha.

BTW Yukarıdaki fotoğraf mı? Tüm zamanların en sevdiğim Netflix serisinden esinlenerek yapılmış inanılmaz bir tatlı tablosu: Chef's Table.

Evde her sabah kahvaltıda, avokado tostu ve lox'lu bagels için muhteşem plakaları servis ettik.

Protein için, Vital Farms buzdolabımızı muhteşem çayır meraklı yumurta ve tereyağıyla saklardı.

Yan tarafta, Yeşil Dev vejetaryen çitlerimizi geleneksel tater topuklarında sağlıklı bir dönüş için kullandık. Adamlarım bunları evde yiyor ve karnabaharları seviyorlar!

Başarılı bir geri çekilme için mimoza ve tost ile çekilmeyi bitirdik! Başkalarıyla birlikte yeterli zaman olmadığı halde, Hamptons'da yaşamak zorunda kalacağımız birkaç gün için çok müteşekkirim. Bir sonraki geri çekiliş için alkış!Kaynak

Check Also

Köfteli Patlıcan Kebabı | Yemek Tarifleri Sitesi – Oktay Usta

Köfteli Patlıcan Kebabı Tarifi İçin Malzemeler 4 adet patlıcan, 4-5 adet sivri biber, 2 adet …

Bir Cevap Yazın