14 Aralık 2017,Perşembe
Anasayfa » Genel » Ne aldatması, tatile çıktık biz

Ne aldatması, tatile çıktık biz

<! – düzenle 3: Bir sonraki reklam alanına yalnızca yazı içeriğinde sayfanın bir sonraki sayfaya gelinmesi. Bu alan şu bir reklamla boş bir alan gözükmeyecektir. Zaten reklam koymayacağım diyorsanız bir şey yaprağı yok. Eğer reklamın koyacağım derseniz ise alanın nasıl kullanılacağına dair bilgi ve açıklamaları okumaya devam ediniz: Eğer bu alan reklam yayınlamayı düşünürseniz Öncelikle 2 satır ve 12 satır alttaki ### ifadeleri ile işaretlenmiş, "reklam koymak için burayı siliniz" şeklinde belirtilen satırlar komple siliniz. Daha sonra 468×60, 336×280 ya da 300×250 gibi bir dilediğiniz boyutlu reklam. Belirleyip reklam kodunu alınız. Aldığınız kodları aşağıda

yazan satırın bir altındaki boş satıra yapıştırmış. Hepsi bu kadar! ->

        
        

        <! – ### Bu yazı alanını aktifleştirmek için aşağıdaki

satırının altındaki boş satıra reklam kodunuzu yapıştırdıktan sonra bu satırı en sondan en başa kadar komple siliniz, ayrıca 9 satır alttaki ### ile işaretlendi, satılık da komple Silin. Reklam koymayacaksanız bir şey silmenize gerek yok. Bu alanı olduğu gibi geçiniz ..

        

        

        
### Yukardaki reklam alanını aktifleştimek için talimat eşliğinde üstteki ### ile işaretlenmiş ve siliniz yazan satırı silmiş olmalı ve bu satırı da baştan sona komple silmelisiniz. Reklam koymayacaksanız bir şey silmenize gerek yok. ->

        

        

        
Ünlü yıldız sevgilisinin kendisini aldattığına ilişkin iddiaları böyle yalanladı.

Jennifer Lopez ve Alex Rodrigues, haklarında ortaya atılan "aldatma" söylentilerini birlikte çıktıkları Fransa tatilinde yalanladı.

 Ne aldatması, tatile çıktık biz "src =" http://i.hurimg.com/i/hurriyet/75/590x0/5944ce6718c7730e8432b396.jpg

Beyaz örgü bir mayo giyen Lopez, güneşten korunmak için bol bol krem ​​süren Lopez, bir yandan da güneşlenen sevgilisi Rodriguez ile sohbet etti.

 Ne aldatması, tatile çıktık biz "src =" http://i.hurimg.com/i/hurriyet/75/590x0/5944ce6718c7730e8432b398.jpg

Geçtiğimiz günlerde Alex Rodriguez'in Jennifer Lopez'i aldattığı iddiaları ortaya çıkmıştı. Lauren Hunter adında genç bir kadın Rodriguez'in kendisiyle birlikte ve Lopez'i birçok kez aldattığını ileri sürmüştü.

 Ne aldatması, tatile çıktık biz "src =" http://i.hurimg.com/i/hurriyet/75/590x0/5944ce6718c7730e8432b39a.jpg

Hunter, Rodriguez'i "seri halde aldatan bir adam" olarak tanımlamıştı. Ancak çifte yakın bir kaynak Hunter ile Rodriguez'in yılları önce bir birliktelik yaşadığını şimdi birbirlerini görmediklerini söyleyerek genç kadını "para avcısı" diye nitelendirmişti.

Alex Rodriguez'in aşk defterinde Madonna, Cameron Diaz, Kate Hudson gibi ünlülerin kadınları isimleri yazılı.

FOTOĞRAFLAR: GERİ KAZANIŞ / İNGİLİZCE JENNIFER LOPEZ

hurriyet.com.tr

        
        

      
        
          

____________ Habere Yorum Yaz _____________

 
  


Sizin Görüşünüz:

        
            

          

R e k L a m

                          

 •  
         

          


 • Kaynak

  Check Also

  Elçin Sangu geri dönüyor!

                       2017-06-25 21:31:00                                                                      Elçin Sangu yeni dizisiyle ekranlara geri dönüyor … …

  Bir Cevap Yazın