25 Kasım 2017,Cumartesi
Anasayfa » Haberler » Makam Bayrak Direği Üretimi | Flamabayrak.Org

Makam Bayrak Direği Üretimi | Flamabayrak.Org

                                 

                                

                                    Makam Bayrak Direği Üretimi

                                
                            

                    

                                

Daha çok makamların bulunduğu alanlarda kullanılmaya devam edilebilinirken de çok zengin kullanım kaplamaları bayraklar direkler ile sabitlenmektedir. Bu direklere salon direği de denilmektedir. Makam parçalarını temsil etmek, kalite ve özellikte imal etmek. Direklerin pek çok farklı çeşidi yer almaktadır. Boyu ay başında 225 cm olarak belirlenmiştir. Türk Bayrağı takılacağı zaman yani alem yani yıldız simgesi kullanılır. Diğer tüm koşullarda alem kesinlikle takılmaz.

Yörüngeye gelin yıldız ölçüsü 12 ise cm olarak belirlenmiştir. Kullanım alanı genel olarak makam odaları diğer tüm alanlarda sık sık yer verilir. Bayrak tüm şirketleri doğru hesaplamalar yaparak imalatı gerçekleştirmektedir. makam direği üretimi güneşleştir.

Makam Bayrağı Direği

Makam bayraklarının baskı işlemi saten kumaş tarafı iki bölümlü kenar bölümleri ise saçaklı olarak üretimi yapılmaktadır. Makam bayrakları 100 * 150 cm ebatları üretilmesi zorunludur. Makam bayrakları genel olarak şirket ve kamu kurumlarına göre üretilmektedir. Bayrakların en çok kullanıldığı alanlar kamu kurumları ve firmalardır. Bayrak çeşitleri kamu ve özel kurumların makamları ve çeşitli organizasyonları da yerinde. Günümüzde bayraklar ile beraber makam direği görsellik uyarıyla oldukça büyük bir öneme sahip. Makam direkleri pirinç ya da krom kaplamalı olarak üretilmektedir.

Makam Direği Neden Kullanılır

Resmi makamlarda sıklıkla kullanılan makam direği gibi makam odaları kullanmaktır. Ancak son dönemlerde makam bayrağı özel sektörlerde de kullanılmaya başlamış. Makam odaları, toplantı salonlarında, konuşmacı kürsülerinin yanında ya da arka taraflarında, tanıtım amaçlı direkler kullanılmaktadır. Makam direklerinin kullanım alanı ve şekli ile çok sayı farklı ortamda olumlu katkılar sunabilmektedir.

Makam direklerinin kullanımı diğerlerine göre bir kat daha fazla önem arz edebilmektedir. Direkler kurum ziyaretlerinde iyi bir şekilde karşılanacak ya da seyir halinde bulunanlara göre ilgi görmenize neden olabilmektedir. Makam bayrak tasarımlarının görünümü ve kalitesi daha fazla kendine çekebilmektedir.

                            

                                                              


Check Also

Nasıl Gümrüklü Sabit Kırılmış İşlemler ve Desteklendi …

Bir Cevap Yazın