14 Aralık 2017,Perşembe
Anasayfa » Teknoloji » Mac için Outlook 365 güncellendi!

Mac için Outlook 365 güncellendi!

Outlook 365 için bugün önemli bir güncelleme Mac kullanıcıları için yayınlandı. Yeni güncelleme ve birlikte kullanıcıları neler bekliyor? Hep beraber inceleyelim!

Mac için Outlook 365'e yeni güncelleme yayınlandı!

Yayınlanan yeni güncelleme ile birlikte Mac kullanıcıları uzun süredir beklediği yeni özelliklere sonunda kavuştu. için yayınlanan güncellemeyle Outlook 365 'e artık ' 'Gönderen' ' özellik resmen eklendi. Bu ile ile beraberört e-postalarını zamanlayarak diledikleri zaman gönderebilecekler.

Yeni eklenen özelliklere göz atmaya devam etmek olursak Microsoft Mac kullanıcılarına e-postanız iletilip iletilmediğinde daire ileti bilgisi de gönderecek.

Mac kullanıcılarına her türlü kolaylık sağlamak adına ince eleyip sık dokuyan Microsoft, yeni sunduğu özelliklerin sınırları da hazır şablonlar için sürekli tekrarlanan ve benzeri e-postalar için kullanılacak. metin veya yazı yazra gerek kalmayacak.

 17-06 / 19 / outlook-2016-mac-shiftdelete.png "width =" 580 "/> </p>
<h2> <span style= Mesajlarınızı daha sonra gönder!

'' Mac Kullanıcıları İçin Altında Bulunan Değerli Olanlar Ayrıntılı Olarak Açıklayan Olşakların, Yeni Eklenen '' Gönderen '' Bu özelliğin içinde kullanıcılara Temmuz ayında sunulacak. Diğer tüm yeni özellikler, kullanıma hazırdır da belirtelim.

 17-06 / 19 / outlook-2016-mac-icin-guncellendi-shiftdelete.png "width =" 580 "/> </p>
<p> Buna ek olarak <strong> Gmail </strong> kullanıcıların yayınlayacağı özelliklere yakın işlemler yapabilecekler. Gelen özellikler arasında <strong> G Suite </strong> 'te şirket yöneticileri <strong> okundu kodu etkinleştirebilir, </strong> ve <strong> e-postları zamanlayıyorler </strong>. Ayrıca zamanladıkları e-postalar da takviminize otomatik olarak ekleneceğinin de altını çizelim. </p>
<p></strong> Böylelikle </strong> Windows </strong> Kullanıcılarının Sahip olduğu özellikleri <strong> Mac </strong> Kullanıcıları İçin Sunuda <strong> Teknoloji Devi </strong> böylelikle aradaki dengesizliği de ortadan kaldırmış oldu. </p>
<p> <strong> :: Yeni yayınlanan güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz? </p>
<p>
<br />
<br /><a href=

Check Also

Emporia cep telefonları LetsGoMobile

[Y Emporia MWC 2010 Mobil Dünya Kongresi'nde ilgi çekici bir standa sahipti. Diğer cep telefonu …

Bir Cevap Yazın