25 Kasım 2017,Cumartesi
Anasayfa » Teknoloji » LG G Pro Lite akıllı telefon LetsGoMobile

LG G Pro Lite akıllı telefon LetsGoMobile

L
G Pro Lite, gelişmiş özelliklere dikkat çekiyor. LG G. Pro Lite 5.5 inçlik LG G Pro Lite 5.5 inçlik ekran, 8 megapiksel kamera, özel tasarım kalemi gibi gelişmiş özelliklerle çok başarılı bir telefon olarak kullanıcıların karşısına çıkacak. Büyük ekranıyla çok daha rahat mesajlaşma ve internet deneyimi sunan G Pro Lite, seride ilk kez özel kalemle kullanıcısı gelen telefon oluyor. Özel tasarım kalemi sayesinde LG G Pro Lite, taşınabilir bir ofise dönüşüyor. G Pro Lite'in kalemi yardım yazıları yazarak yanı sıra çizimleri de yapabilir ve keyifli sunular hazırlayabilirsiniz.

LG G Pro Lite

LG G Pro Lite akıllı cep telefonu 5.5 inçlik büyük ekrana sahip IPS teknolojisiyle güçlendirilmiş ekran, günün her saatinde kullanıcıyı uyarmak için geliştirildi. LG G ProLite, G serisinin en güçlü telefonunu G2'nin çeşitli gelişmiş özelliğine sahip. LG G2 kullanıcılarının LG'nin akıllı telefonları, azami gizlilik sağlamak için geliştirdiği en son teknolojiyi kullanarak, telefon görüşmelerini kolaylaştırabilir ve kolaylıkla ulaşabilir hale getirebilirsiniz.

[194590001] G Pro Lite" başlıklı,

LG G Pro Lite Android cep telefonu
Android işletim sistemi LG G Pro Lite modelinde çift çekirdekle hızlanıyor. LG G Pro Lite cep telefonu Android 4.1 Jelly Bean yüklü olarak piyasaya sunum yap.

Son güncellemeler Android merkez LG G Pro Lite Android işletim sistemli cep telefonu kullanıcıları için en iyi performansı sunar.

Arka aydınlatmalı 8 megapiksel kamera

]
G-Pro Lite akıllı cep telefonunda 8 megapiksel çözünürlükte arka panelde yer verilmiştir. LG G Pro Lite Android cep telefonları için en yakın cep telefonu modelleri BSI (Arka aydınlatmalı) teknolojisi de dikkat çekiyor. LG ' G Pro Lite aynı zamanda 1.3 megapiksellik ön izleme ve görüntüleme görüşmeyi destekliyor.

[1945901]  G Pro Lite akıllı telefon "title =" G Pro Lite akıllı telefon "/> [LGGProLitetelefonözellikleri</p>
</p>
</p>
<p> </strong> <br /> Misafir modu ile telefonunuzu ikinci bir hesabı açıyorsunuz ve ikinci başvurunuza erişim verileceğini seçiyorsunuz. Telefonunuzu sizden almak için sadece başka birisini kullanmanız yeterlidir telefona ulaşım sağlayabiliyor. Misafir modu sayesinde sosyal ağlar, mesajlar, rehber gibi uygulamalarda erişim iznini kolaylıkla düzenleyebiliyorsunuz. LG'nin gizlilikte çığır açan misafir modu sayesinde telefonunuzu gönül rahatlığıyla arkadaşlarınız ya da çocuğunuzla paylaşabilirsiniz. </p>
</p></div>
</pre>

<br /><a href=

Check Also

Hatay genelinde mobil internete erişemiyors!

Türk Telekom Türk Telekom kullanıcıların büyük bir bölümü, 4.5G ve 3G fark 고립tır, mobil internet …

Bir Cevap Yazın