23 Kasım 2017,Perşembe
Anasayfa » Saç Modelleri » Küt Saç Modelleri Kimlere Yakışır

Küt Saç Modelleri Kimlere Yakışır

Bir saç modelinin enerjinizi ikiye katlayabileceğini biliyor muydunuz? Kabul edelim ki lepiska misali uzatılan saçlardan bir anda iddialı bir modele geçiş yapmak herkes için öyle kolay olmuyor. Ancak küt saç modelleri enerjinin agresif; Fakat en büyüleyici hali. Yüz hatlarınız için en uygun küt saç modeline karar verdiğinizde bir harika bir adım atmış olacaksınız. Charlize Theron ve Katie Holmes'ı düşünün bir; Harika değiller mi?

Küt saç modelleri kimlere yakışır demek yanlış olur , Hangi küt saç modelleri hani yüz tiplerine yakışmalıdır araştırmanız daha doğru. Yüz hatlarını yönlendirmeniz kestireceğiniz kütlü modelin boyunu doğru belirlemeniz gerekir. Yüzünüz oval se şanlısınız, beğendiğiniz, gördüğünüz herhangi bir modeli kuaföründene bunu istedi diye götürmeniz yeterli. Üçgen ya da kalp biçiminde yüzlere en çok yakışacak kaküllü küt saç modelleri. Kaküller yüz uzunluğunuzu dengeleyecek ve muhteşem görünret sağlayacak. köşeli yüz hatlara sahipseniz küt modellerden ziyade Hollywood yıldızlarının bir akım misali kestirdiği bob kesim modelleri

Onun küt saç modelleri ince telli saçların daha fazla hacimli görünmesini sağlar. Kalim saç tipleri içinse yine asimetrik modeller oldukça hoş duracaktır.

Küt Saç Modellerine Nasıl Şekil Verilir?


Check Also

Kot Renk Saç Boyası

Renkli saç modeliyle ilgili gençler için popüler moda akımları birleşmiştir. Genellikle geçici olanlar bu boyalar …

Bir Cevap Yazın