25 Kasım 2017,Cumartesi
Anasayfa » Saç Modelleri » Kot Renk Saç Boyası

Kot Renk Saç Boyası

Renkli saç modeliyle ilgili gençler için popüler moda akımları birleşmiştir. Genellikle geçici olanlar bu boyalar birkaç hafta içinde akarak saçın eski haline getirildiğinde. Saçın tamamına veya da uçuna uygulanabilir bu saç boyaları değişmek isteyen kişiler için kısa sürelide olsa birlike farklılık yaratacaktır. Bu boyalardan en beğenilenler jeans color adlı renkli saç boyasıdır. Pembeden maviye rengin yer aldığı bu boyalar saçlarının zarar görmeden boyanmasına yardımcı olmaktadır. Jeans color saç boyası kullananlar tarafından yapılan yorumları ortak nokta boyanın saça zarar vermediği aksine daha yumuşak ve hacimli bir hale getirildiğidir. Bu diyalektla ilgili internette pek çok kullanıcı yorumu bulabilmek mümkündür.

Jeans renk saç boyası diğer renkli saç boyaları kadar pahalı değildir. Jeans renk saç boyası fiyatı renk seçeneklerine 15-20 TL civarında değişmektedir. Boyada kullan ana malzeme sudur. Su bazlı olan bu boyanın güzelliğini olabilmesi için bazı adımların izlenmesi ned. Bu adımlardan ilki bir kuaföre danışılması gerektiğidir. Çünkü kot renk saç boyası tutması için saç renginin açılması ned.

Kot Renkli Saç Boyası Nasıl Kullanılır ?

Jeans renk saç boyaları saç rengi üstünde doğru renk tonu yakalaması için alttaki rengin mümkün olmuşunca açık olması gerekir. Bu çocukların en iyi şekilde davranılacağı gerekçeler merak edilen sorular arasındadır. Peki, kot renk saç boyası nasıl kullanılır ? Bunun için öncelikle saç renginin açılması ned. Zaten sarı bir saç sorunu yok. Fakat koyu saçlarda açıcılık çocukluğu çok daha etkileyici görünmesini sağlayacaktır. Daha sonra açılan alanlara uygulan renkli boya için talimatlarda belirtilen süre kadar beklenmeli ve daha sonra ılık bir su ile durulama işlemine geçilmelidir. Boya süresi uzatılmak istendiğinde aynı bölgelere yeniden uygulama yapılmalıdır.Check Also

İgora Saç Boyası

Evde saç boyamak oldukça riskli bir işlemdir. Rengin paketinin üstüne ya da olmayacağı tam anlamıyla …

Bir Cevap Yazın