15 Aralık 2017,Cuma
Anasayfa » Haberler » Kişiselleştirme Gücü'nü Emplo'ya Getiriyoruz …

Kişiselleştirme Gücü'nü Emplo'ya Getiriyoruz …

Tüketici olarak, deneyimlerimiz görüşlerimizi şekillendiriyor ve davranışımızı etkiliyor. Nordstrom'da alışveriş yaparken, Panera Ekmeği'nde bir sandviç yerken ya da önerilen bir Netflix filmi izlersek, memnuniyetimizi sağlamak ve daha fazla bilgi almak için geri gelmek istemek için her müşterinin dokunuş noktasına büyük özen gösterildi. Dünyanın en iyi tüketici markaları, yalnızca bir ürün veya hizmet sunmakla kalmıyor; bizi belirli bir şekilde hissettiren kasıtlı bir deneyim yaratıyorlar.

Tüketici teknolojileri kesintisiz ve kişiselleştirilmiş bu yeni deneyim dünyasında ilerlemeye devam ederken, işyerinde kişiselleştirilmiş deneyimler sunmak için kurumsal sistemler için beklentiler artmaya devam ediyor. İşte bu nedenle Workday'da, yeni bir insan deneyimi sunmak için müşteri tasarım ortaklarımızla yakın bir şekilde birlikte çalışıyoruz. Özellikle, İş Dünyası İnsan Sermayesi Yönetimi (Workmark Human Capital Management – HCM) için çeşitli işyeri görevlerini basitleştirmek ve daha bağlı ve ilgi çekici bir dijital deneyim oluşturmak için kişiselleştirilmiş, daha akıllı bir Workday ana sayfasına gidecek özellikler ve araçlar geliştiriyoruz. Bu müşterilerimizin daha iyi bir deneyim sunmak için müşterilerimize Workday ile diğer uygulamaları entegre etmelerini sağlayacaktır.

Workday HCM zengin veri ve insan bilgisi içerdiğinden, sistemdeki her bir kişinin tam içeriğine sahiptir ve bu bilgiyi bir kişinin benzersiz ihtiyaçlarını en iyi karşılamak için kullanabilir. Müşterilerimiz, bu yeni özelliklerle, önemli yaşam olayları ve iş değişiklikleri gibi çalışan yolculuklarındaki kritik anlarda çalışanları desteklemek için bu verileri daha da kullanabilecekler. Bunlar, bağlamın en çok ihtiyaç duyulduğu zamanlardır, çalışanlara basit ama aslında sıkıcı ve çoğunlukla farklı kaynaklarda ve uygulamalarda arama yapmalarını, servis bileti kaydettirmelerini veya birisini çağırmalarını zorlayan işyeri görevlerinde gezinmelerine yardımcı olmak için yardımcı olur bilgi için.

Dün insan kaynakları portallarını atlamak ve insanları güçlü yeni yollarla meşgul edecek tüketici düzeyinde kullanıcı deneyimlerini sunmak için yenilik yapıyoruz.

Bazı şirketler bu farklı hizmetleri bir araya getirmek için çevrimiçi bir İK portalı oluşturarak veya entegre ederek bu deneyimi geliştirmeye çalışsa da, bu girişimler hala işareti kaçırıyor. Portallar bir masaüstünden gitmek zor olabilir (ve bir mobil cihazdan imkansızdır) ve genellikle sadece diğer web sitelerine ve sistemlere köprüler içerir.

Halkımızın, Workday uygulamasının üstünde bir başka karmaşıklık katmayacak daha iyi bir deneyim hak ettiğine inanıyoruz. Sezgisel işlevsellik yeni bir Workday ana sayfasına yerleştirildiğinde, müşterilerimizin çalışanlarına işyeri yolculuğunun her aşamasında daha iyi eğitim, rehberlik ve rehberlik sağlayacak önerilen adımları, eylem yollarını ve faaliyetleri akıllıca getirebiliriz.

Workday HCM'ye daha fazla kişiselleştirme getirme planımızın birkaç örneği:

Gitme iznine. Çalışanlar yeni bir çocuğa vakit geçirmek gibi bir izin izni almak isterken kaç gün kaçmak, kimlerin haber vermeleri gerektiğini ve faydaları nasıl başlatacaklarını içeren yönergeleri gezinmek için sinir bozucu olabilir ödemeler. Bazı durumlarda, deneyim, HR'ye birden fazla çağrı, bir üçüncü şahıs yarar sağlayıcı ile ayrı etkileşimler, çeşitli iş arkadaşları / yöneticilerle olan e-postalar ve neyin tamamlanması gerektiği ve ne zaman yapılması gerektiği konusundaki genel bir karışıklık duygusu içerebilir.

Workday'ın yeni insanları deneyimi ile, izin sürecini yönetmek için gereken tüm bilgilerin bulunması kolaydır; bunlara ne yapılması gerektiği hakkında bir kontrol listesi, gönderilmesi gereken evrak işi, son başvuru tarihi ve önceden bildirimde bulunulması gerekenler hakkında rehberlik de dahildir Ayrılmak Sorular bir konuşma botu kullanılarak cevaplanabilir ve fayda sağlayıcısı ile İş Günü teslim entegrasyonu, bir çalışanın ana sayfasından doğrudan doğru kaynaklara kesintisiz, doğrudan bir bağlantı sağlayacaktır.

Yeni bir yönetici olarak Onboarding. Çalışanlar kişi yöneticisi rollerine terfi edildiğinde, bireysel katılımcıdan takım lideri geçişine giderken göz önüne alınması gereken çok şey var. Örneğin, o kişi çalışanları ve bütçeleme veya tahmin gibi yeni sorumlulukları önceden deneyimsiz olarak nasıl etkili bir şekilde yönetebileceğini biliyor mu? Her ekip üyesinin daha iyi nasıl öğrenilecekler ve diğer yöneticilerle daha yakın çalışacaklar mı?

Müşterilerin kullanıcılarını anlama ve çalışan seyahatlerinde nerede olduklarını takip etmesini sağlayan Workday'ın benzersiz veri setinden dolayı, Workday HCM yeni yöneticiler için daha uygun öneriler sunacaktır. Örneğin, belirli öğrenme içeriği, yeni yöneticilere, rolleri için gerekli olan yeni becerileri öğrenmelerine yardımcı olmak için, önerilen işyeri bağlantıları ve benzer geçişler geçiren potansiyel mentörlerin bir listesi ile birlikte itilebilir. Takım üyeleri hakkında (roller, iş geçmişleri, önceki yöneticiler, doğum günleri ve iş yıldönümleri gibi) ayrıntılar basit bir kart görsel olarak gösterilebilir ve ekip için iş hayatı dengesi veya diğer kültür girişimleri yerleştirmek için fikirler ortaya çıkabilir ana sayfalar.

Yeni bir departmana veya bölgeye geçiş. Bir çalışan yeni bir departmana veya bölgeye geçtiğinde, süreç etrafında bir karışıklığa neden olabilir. Hareketli masrafların nasıl karşılanacağını (ne ve ne iadesi mümkün değil?) Bulmak, yeni bir bölgedeki fayda ve vergi yapılarındaki değişiklikleri anlamak ve yeni bir takımla nasıl yeni adımlar atacağını bilmek veya yeni bir konumdan verimli olabilmek için Git git, çalışanların hepsinin anlaması gereken şeyler. Meslektaşları, yöneticileri ve İnsan Kaynakları'ndan gelen yanıtları istemek için bu girişimi tek başlarına tek başlarına yapmak zorundalar.

Yeni insanlar deneyimimizle Workday HCM, kolay geçiş için yer değişikliği ile ilişkili idari değişiklikleri gösterecek ve zamanla duyarlı öğeler bildirimlerle işaretlenecek. Buna ek olarak, önerilen öğrenme içeriği ve videoları çalışanlara iletilebilir, böylece yeni ofise sanal bir tur atabilir veya uzaktan çalışmaya başlayacak olursanız, ekibiyle nasıl bağlantı kurulacağını önerebilir. Bu, kurumsal markanın benzersiz görüntüleri ve logoları ile görünüm ve hislerini taklit etmek için Workday kişiselleştirme araçlarını kullanarak markalı bir tecrübeye dönüştürülebilir.

Workday'nın bağlam, teknoloji ve tasarım düşünce yaklaşımlarını kullanarak, Dün İK portallarını sıyırmak ve insanları güçlü yeni yollarla buluşturacak tüketici düzeyinde kullanıcı deneyimlerini sunmak için yenilik yapıyoruz ve hepimiz için çalışma biçimimizi değiştiriyoruz daha iyi.


Check Also

Archie ve Peyton, Liderlik, Takım Çalışması …

Çalışma Günü Yükselişi, müşterileri hikayeleri paylaşmak, birbirlerinden öğrenmek ve yeni zorluklara girmeye hazır hale getirmek …

Bir Cevap Yazın