14 Aralık 2017,Perşembe
Anasayfa » Saç Modelleri » Kısa Saç Şekillendirme

Kısa Saç Şekillendirme

Her ne kadar kısa saç şekillendirme bayan kuaförlerinde en iyi halini aldırıyor da, esasen evde de yapılabilecek çok kolay. Hatta uzun saç şekillendirmekten daha kolay.

Kısa saç şekillendirme teknikleri arasında minik tokalardan, saç şekillendirici jölelerden ve köpüklerden yardım almak, saç çok daha güzel bir görünüme ulaşmasına yardımcı olmaktadır.

Kısa saç şekillendirme yöntemleri aşağıdak gibidir,

Kulak arkası boy saçları, ıslak görünüm elde etmek için bir tarak yardımı ile bir avuç köpük saça yedirilip geriye doğru taranır. Bu saç modeli, kısa saçlı hanımların en çok kullandığı ve rahat kıyası elde ettikleri modellerden biri olma özelliği taşır.

Saç modelleri, saç modelleri ve saç modelleri dalgalandırıp, küçük boy modelleme kabarık görünmesini sağlayacaktır ancak yine de bu modeli hemen düşmemesi ve bozulması için yine sert jöle veya köpük öncesi saç model yordamıyla hazırlanır. Özel günlerde, parti ve davetlerde evde kısa saç şekillendirme arzusu olan bayanların imdadına yetişen yegane modeldir.

Önemli ve uzun saçlı modeller, genel desen veya önseziyle gösteri yapanlara daha uygun ve daha rahat bir şekilde tasarlanmış modeller biridir.

Saçları daha kısa olan bayanlarda, saç maşası veya saç düzleştiricisine gerek duymadan şekillendirilebilen saçları bırak genelde elleri ile ufak tefek el hareketleri ile saçlarını şekillendirme kolaylığı ile hem şık hem de çok rahat bir model elde edebiliyorlar.Check Also

2017 Yaz Sezonunda 35+ Yeni Kısa Saç Kesimi | Kısa Saç Stilleri 2016 – 2017

Bu yaz için yeni ve yeni bir saç kesimi almak ister misiniz? kısa saç kesimi …

Bir Cevap Yazın