14 Aralık 2017,Perşembe
Anasayfa » Saç Modelleri » Keşif Zamanı: Saç Bakımında Yeni Ürünler

Keşif Zamanı: Saç Bakımında Yeni Ürünler

Bir kadının en çok önem verdiği ve çok sayıda değişikliği oluyor şüphesiz saçları. Renkten renar sokar, şekil vermek için büyük zaman harcar ve canlı, parlak görünümü için sürekli uğraşırız. Saç bakımı ve saçaklığı ile ilgili yenilikleri takip ederek en doğru ürünü bulmak için takıntılı olanlarımız vardır.

Ya arkadaşlarımızdan aldığımız tavsiyelerle, ya da inandırıcı reklamları ile ya da yeni çıkan bir ürünü deneyerek keşfetme isteği ile ilgili ürünlerle karşılaşırız. Ünlü Alman güzellik ürünleri mağazası Rossmann ismi son günlerde giderek daha fazla konuşulmaya başlandı. Geniş ürün çeşitleri ve ilgimi çeken Rossmann mağazalarına gidin farklı bir ürün ile tanıştım ve satın aldım hepsinden genel olarak memnun kaldım.

Saç bakımı için kullanılan saç kılıfı İsana saç bakım ürünülerini denemeye karar verdim. Paraben içermeyen içeriği bu satın almada etkili oldu diyebilirim. İlk olarak yıpranmış saç uçlarıyla için İsana Saç Yağ Bakımı ürününü denedim. Daha önce Loreal'in mucize yağını kullanıyordum ama açıkçası beklediğim etkiyi pek alamamıştım.

İsana Saç Bakım Yağı Argan Yağı ve farklı yağlardan oluşuyor. Fazla ağırlık hissi vermediği ve saçlarımı yağlandırmadığı için dokusunu sevdim. Saçlarımın doğal dalgalanması ve ayrı bir şekillendirme işlemi istemediği için bu ürünü kullandığım saç şekillendirici başka bir unsur gerek duymadım.

1-2 ay İsana saç bakım yağı kullandıktan sonra saçlarım daha parlak ve canlı görünmeye başladı diyebilirim. Ama asıl memnun kaldığım konu saçlarımın doğal formuna kavuşmuş olması oldu. Yani dalgalarım daha düzenli ve hoşardı.

Sonrasında kıvırcık saçlar üzerinde etkili olan yazan İsana Saçları kıvırcık saçlar için şampuanı aldım. Esnek ve tabir yerindeyse ahenkle dans eden saçlarım oldu. Uzunca bir süredir bloğumuzda durduğumuz saç bakım tavsiyelerinde yer aldığı gibi saçlarımı her gün yıkama huyumdan vazgeçmiştim. O yüzden iki günde bir İsana şampuan kullanarak saçlarımı temizliyorum, saçlarımı yıkamadan onu gün duş alırken de bazen sadece ılık su ile saçlarımı duruluyorum.

İkinci gün saçı şekillendirmek malum en zor konu.

 isina saç bakım şampuanı "width =" 500 "height =" 500 "/> </p>
</p>
</div>
</pre>

<br /><a href=

Check Also

2017 Yaz Sezonunda 35+ Yeni Kısa Saç Kesimi | Kısa Saç Stilleri 2016 – 2017

Bu yaz için yeni ve yeni bir saç kesimi almak ister misiniz? kısa saç kesimi …

Bir Cevap Yazın