23 Kasım 2017,Perşembe
Anasayfa » Nedir » Kamuya Açıklamalar Yorumlar Yayınlandı – ICANN'ın Tasarısı 18 Ocak İşletme Planı ve Bütçesi Tasarımı

Kamuya Açıklamalar Yorumlar Yayınlandı – ICANN'ın Tasarısı 18 Ocak İşletme Planı ve Bütçesi Tasarımı

ICANN, 2 Haziran 2017'de, ICANN'ın 18 Sayılı Faturalanan Eylem Planı ve Bütçesi ile ilgili Beş Yıllık Çalışma Planı güncellemesine ilişkin Genel Açıklamalar Çalışanlar Raporunu yayınladı. Bu dokümanlar, 8 Mart 2017'den 28 Nisan 2017 tarihine kadar olan genel açıklama döneminde topluluk geribildirimleri için mevcuttu. Dokümanlar, personel raporunda belirtildiği şekilde gerekli değişiklikleri içerecek şekilde revize edilecek ve bir sonraki çift içindeki kamuya açıklama sayfasına gönderilecektir haftalar.

ICANN, bu genel yorum döneminde yorumların sunulmasına katkıda bulunan tüm paydaşları tanıdı ve teşekkür etti. ICANN'ın planlama ve bütçe sürecine topluluk ve halkın katılımı, ICANN'in çok katlıyıcı modelinin bir temel taşıdır.

ICANN, Johannesburg'da ICANN 59 sırasında düzenlenen bir yönetim kurulu toplantısında önerilen FY18 İşletme Planı ve Bütçesi ile Beş Yıllık İşletim Planının güncellenmesini isteyecektir.


Kaynak

Check Also

ICANN, Johannesburg Atölyesi'nde Halka Açık Oturum Yapacak

ICANN Kurulu 23-25 ​​Haziran 2017 tarihleri ​​arasında ICANN59 öncesinde gerçekleşecek olan Johannesburg, Güney Afrika'daki yaklaşan …

Bir Cevap Yazın