25 Kasım 2017,Cumartesi
Anasayfa » Saç Modelleri » İgora Saç Boyası

İgora Saç Boyası

Evde saç boyamak oldukça riskli bir işlemdir. Rengin paketinin üstüne ya da olmayacağı tam anlamıyla kestirilememektedir. Boyanın başarılı bir şekilde tutması için beğenilen markanın önemi büyüktür. Bazı saç boyaları amonyaksız adı veya marketaya sürülmektedir. Bu tarz boyaların saça en az oranda zarar verdiği doğrudur. Fakat kalıcılığının nasıl olacağının garantisi yoktur.

Boyama sonrası ilk haftada akan saç boyası özellikle beyazları olan kadınlar için son derece can sıkıcı bir durum olabilir. Bu noktada devreye İgora royal saç boyası girmektedir. İgora kraliyet saç boyaları en büyük iddiası kalıcılık ile ilgili olmaktadır. Ürünün esas markası Schwarzkopf'tur. Bu markanın çıkardığı İgora saç boyası kullanan kişinin saçında uzun süre kalmakta ve kolay kolay dolgun. Böylece 2 haftada bir saç boyama zorunluluğu ortadan kalkmaktadır.

İgora kraliyet saç boyası hem kalıcı hem de saçı yıpratmayan bir yapıya sahiptir. Saça mümkün olduğunca az zarar verdiği ve yumuşattığı bilinmektedir. İgora saç boyası renk kataloğu oldukça geniştir. Boya 100'ü aşkın renk seçeneği ileilenilen renge sahiptir. En açık sarıdan en koyu kızıla kadar birçok tonun yer aldığı bilinmektedir. İgora saç boyası renkleri kutunun üzerinde belirtilen renk ile yüksek oranlarda benzerlik göstermektedir. Uygulama sonrası başka bir renk ile karşılaşılması ihtimali son derece düşüktür. Boya'nın yıl sahipliği yapan Schwarzkopf tarafından piyasaya sürülmüştür. Bu sebeple büyük istekte bulunmak ve güvenle kullanmak.

İgora Royal Saç Boyası Kullanıcı Yorumları

İgora saç boyası kullananlar boya hakkında genellikle olumlu yorumlarda bulunmaktadırlar. Boyanın en önemli özelliğini kalıcılıktır ve kullanıcıların birçoğu ürünün bu vaadi gerçekleştirdiğini düşünmektedir. Ürünün uygulama sonrası en az 1 ay boyunca akmadığı söylenmektedir. Özellikle beyazlı çok iyi bir şekilde kapatılmış ve paketin üzerindeki rengi en iyi şekilde yansıttığı bilinen özellikler arasındadır.

İgora Royal Saç Boyası Kullanıcı Yorumları "width =" 660 "height =" 440 "/>  İgora Royal Saç Boyası Kullanıcı Yorumları 1" width = "660" height = "440" /> </p>
</div>
</pre>

<br /><a href=

Check Also

Kot Renk Saç Boyası

Renkli saç modeliyle ilgili gençler için popüler moda akımları birleşmiştir. Genellikle geçici olanlar bu boyalar …

Bir Cevap Yazın