15 Aralık 2017,Cuma
Anasayfa » Nedir » ICANN, FY19 SO / AC Ek İstekler Bütçe İşlemi Başlattı

ICANN, FY19 SO / AC Ek İstekler Bütçe İşlemi Başlattı

LOS ANGELES – 5 Aralık 2017 – Bugün, Atanmış İsimler ve Sayılar İnternet Kurumu (ICANN), YYEP Destek Kuruluşu ve Danışma Kurulu (SO / AC) Ek Bütçe Talep Süreci'ni başlattı. Finans Topluluğu Wiki'yle ilgili resmi bir e-posta iletişimi ve mesajı sürecin başlangıcı oldu.

E-posta ve web sayfası, aşağıdaki üç belgeyle bağlantılı olarak son teslim tarihlerine ve teslim edilenlere ilişkin bilgi içerir:

  • FY19 Topluluk Ek Bütçe Talepleri FY19 Topluluğunun süreç açıklaması ve zaman çizelgesi Ek Bütçe Talep Süreci
  • ICANN'ın talep değerlendirme çalışmalarını yöneten ilkeler
  • SY19 Topluluk İstekler Şablonu

Lütfen burada bulunan FY19 Topluluğunun Ek Bütçe Talepleri İşlem sayfasına bakabilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz varsa planning@icann.org adresine e-posta atın ve Finance Community Wiki'de güncellemeleri kontrol edin.

19 FY için Ek / İsteğe Bağlı İsteğe Bağlı İsteğe Bağlı İsteğe Bağlı Bütçe İşlemine devam etmekten memnuniyet duyarız.

ICANN Hakkında

ICANN'ın görevi, istikrarlı, güvenli ve birleşik bir küresel İnternet sağlamaya yardımcı olmaktır. İnternet'teki başka bir kişiye ulaşmak için bilgisayarınıza veya başka bir aygıta bir ad (veya bir numara) yazmanız gerekir. Bilgisayarların birbirlerini nerede bulacaklarını bildikleri bu adres benzersiz olmalıdır. ICANN, bu benzersiz tanımlayıcıları tüm dünyada koordine etmeyi ve desteklemeye yardımcı olur. ICANN, 1998 yılından beri kar amacı gütmeyen bir kamu-fayda şirketi olarak dünyanın dört bir yanından bir katılımcı topluluğu ile kurulmuştur.


Kaynak

Check Also

ICANN, ikinci Afrika Yasama Uygulama Kapasitesi Geliştirme Çalıştayı'nı Güney Afrika'da yapıyor

Ocak 2017'de Kenya, Nairobi'de gerçekleştirilen ilk atölye çalışmasının başarısı üzerine, Görevli İsimler ve Sayılar İnternet …

Bir Cevap Yazın