13 Aralık 2017,Çarşamba
Anasayfa » Teknoloji » Hitman yapımcıları bağımsızlık ilan ettiği

Hitman yapımcıları bağımsızlık ilan ettiği

Kane & Lynch: Ölü Adam Kane & Lynch: Köpek Günleri Hitman Absolution

Kare Enix 'e bağlı olarak ] Hitman gibi oyun geliştiren IO Interactive artık resmi olarak bağımsız bir stüdyo severler duyurdu.

Çörek ve Crytek Çöp Kutusu Çerçeve Enix 'in alt firmalarında biri olan IO Etkileşimli Dağıtımcılar iyileştirdikleri oyunlarının dağıtımlarını yaptıracak.

Stüdyonun Türk CEO'su olan Hakan Abrak stüdyonun bağımsızlığından dolayı gurur duyduğunu ve Square Enix ile anlaşarak da Hitman serisinin tüm haklarını satın aldıklarını belirtti.

Abrak savaşın önümüzdeki haftalarda yapacağını açıkladı.

IO Interactive 'de yaşanılan işten ayrılmalar sonucunda da eski elemanların firmaya gelip gelmeyeceği henüz keşfedilmedi Hitman serisinin başında yerinde diğer Türk isimlerden ve geçtiğimiz sene röportaj yaptığımız Onur Karademir ve Ulaş Karademir ikilisi, Bu olaylardan aylar önce Birlik 'nün menşei işverenler

Şu an bir Türk oyun geliştiricilerin yakından tanıdığı ve seneler önce yaptığı modlarla ve gündeme gelen Kemal Akay 'la da Birlik ile çalışmaya devam ediyorlar.

IO Interactive 'in, geçtiğimiz sene yeniden başlatmanın bölüm bölüm yayınladıkları Hitman serisini, 3 sezonda tamamlayacaklarını belirtmişti.

SDN – ShiftDelete.Net

 


Check Also

Emporia cep telefonları LetsGoMobile

[Y Emporia MWC 2010 Mobil Dünya Kongresi'nde ilgi çekici bir standa sahipti. Diğer cep telefonu …

Bir Cevap Yazın