14 Aralık 2017,Perşembe
Anasayfa » Teknoloji » Haftanın en çok indirilen filmleri

Haftanın en çok indirilen filmleri


Her ne kadar içerik üreticileri isterse yıllardır torrent 'in önüne geçmek isteyen de bu pek mümkün olanları yapar bililir gibi. Her gün milyonlarca insan "Torrent'a düşen" filmleri, müzikleri ve dizileri indirmeye devam ediyor.

Peki 19 Haziran itibarıyla sonlanan geçtiğimiz hafta en çok hangi filmler indirildi?

1- Harika Kadın

Sadece savaşçı amazon kadınların yaşadığı Themyscira adasında büyüyen, buranın dışına hiç çıkmamış ve hiçbir erkek görmemiş Diana (Gal Gadot) müthiş savaş yeteneklerine sahip bir yarı tanrıdır. Günün birinde adaya birleşik savaş uçağı düşer. Uçağın pilotu Steve Trevor (Chris Pine), Diana'dan kurtarılır. Diana, adasını terkederek uygar dünyaya doğru yola çıkar ve dünya savaşını bitirebilmek için bütün hünerlerini ortaya çıkış.

2- Power Rangers

Power Rangers, Shuki Levy ve Haim Saban'ın aynı adlı çizgi filmi serisinden uyarılmış, yakın gelecekte, dünyayı istila eden ve günden güne daha fazla zararsız bir grup uzaylıyı, etkisiz hale getirmek için tüm üstün yeteneklerini devreye sokan beş liseli gencin Fantastik serüvenlerini çekirdek

3- Öfkelilerin Kaderi

Son 10 yılın ilgi çeken aksiyon serileri ile biri Hızlı ve Öfkeli, yeni filmi ile vizyona giriyor. Dom üzerine dönen hikaye kimsenin beklemediği bir ihanete dönüşecektir.

4- Cipsler

İki California Highway Patrol motosiklet altayının maceraları, Los Angeles'ın otoyollarında tur atıyorlar. 1977 yapımı diziden uyarlama bir filmdir.

5- Boss Bebek

Tim 7 yaşında bir çocuk ve büyük büyük hayali bir köpek sahibi olmaktır. Ancak günün birinde hayallerine büyük bir darbe iner. Annesi ve babası küçük bir bebeği evlat edinmiştir. Ancak bu bebekte bir gariplik vardır. Sürekli takım elbise giyimleri ve anne baba etrafta olmadığında akıcı bir aksanla konuşmaktadır.

DİĞER FİLMLER İÇİN SONRAKİ SAYFAYA GEÇİN

 


Check Also

Emporia cep telefonları LetsGoMobile

[Y Emporia MWC 2010 Mobil Dünya Kongresi'nde ilgi çekici bir standa sahipti. Diğer cep telefonu …

Bir Cevap Yazın