25 Kasım 2017,Cumartesi
Anasayfa » Teknoloji » Google Nexus 5 Android Kiti LetsGoMobile

Google Nexus 5 Android Kiti LetsGoMobile

S
Baskı ve LG Electronics Amerika Android Kiti İşletim sistemi Google Nexus 5 akıllı telefonun 16 GB hafıza versiyonunun 8 Aralık tarihinden itibaren Sprint satış kanalları için 149.99 USD / 300 TL fiyatla satışa sunulduğunu duyurdu. Telefonseverler Google Nexus 5 Android cep telefonuna iki yıllık sözleşme çerçevesinde vergiler hariç aylık 18.75 USD taksitlerle ve 50 USD sonradan ödemeli paket ileinde sahip olabiliyorlar. LG'nin Google Nexus 5 cep telefonuna üç bant Sprint 4G LTE bağlantıyı kullanabilen ilk Android 4.4 KitMax cep telefonunda modeli kullanmak özelliği taşıyor.

Google Nexus 5 "title =" Google Nexus 5 "/>

Google Nexus 5 akıllı telefon
Güç ve hızdan ödün vermeden Nexus 5 cep telefonu üç bant 4G LTE bağlantı desteğine, 2.26 GHz dört çekirdek Qualcomm Snapdragon 800 işlemciye ve Wi-Fi bağlantıya sahip. Telefonun ultra hızlı Wi-Fi kablosuz bağlantısı telefonseverlerin oyun, internette dolaşma,

[194590001]

Android KitKat akıllı telefon

Android KitKat akıllı telefon

459008] Android'in hızlı ve güçlü bir işletim sistemi olan KitKat'ın kullanımı kolay basit. Android 4.4 KitKat başlıca bileşenler her birinde bellek kullanımını optimize ederek sistem performansını bugüne kadar olmayan bir seviyeye çıkartıyor.

Bu aramayı hızlı bir şekilde yapabilmelerini sağlıyor.

Android telefon uygulamaları

Yeni Google Nexus telefon muafesi Google'ın Hangouts'dan SMS gönderip alabiliyorlar, Google'ın Hangouts'dan SMS gönderip alabiliyorlar. Google'ın Hangouts'dan SMS gönderip alabiliyorlar. Uygulama lokasyon paylaşımını da destekliyor.


Check Also

LG G Pro Lite akıllı telefon LetsGoMobile

L G Pro Lite, gelişmiş özelliklere dikkat çekiyor. LG G. Pro Lite 5.5 inçlik LG …

Bir Cevap Yazın