23 Kasım 2017,Perşembe
Anasayfa » Saç Modelleri » Genç Kızlar Saç Örgü Modelleri

Genç Kızlar Saç Örgü Modelleri

Örgü modelleri normal günlerde veya özel günlerde tercih edilebilecek kadar çeşitlidir. Pek çok kadının kurtarıcı ve güzellik sırrıdır. Her yaştan insanda görülebilir ama bazı modellerin daha fazla dikkat çektiği göze çarpmaktadır.

Son yıllarda özel genç kızların birbirinden güzel modellerde saç örgüleri kullandıkları dikkat çekmektedir. Bütün gününüzü kurtarabilecek olan modelleri yaparım birkaç denemeden sonra inanılmaz kolay bir hal alır.

Örgü saç modelleri arasında en çok dikkat çeken uzun saçlardaki büyük ve hacimli saç örgüleridir. Özellikle festivallerde görülen bu saç örgütleri günlük hayatta da kullanılabilir. Salaş giyindiğiniz bir gün bu saç modeli tümüyle eksikliğiniz kapatacaktır.

Salaş uzun örgülerde normal örgü, mısır örgüsü veya Hollanda örgüsü tercih edilir. Saçımı sadece uzun bölümünü ördüğünüz modellerden ayırmak saç derisinden başlar örgüler kullanırsanız daha dikkat çekici bir ifade elde edebilirsiniz.

Örgü modelleri saç ın tamamına uygulanabilirği gibi sadece sadece bölümüne da uygulanabilir. Dikkat çeken bu saç modellerinde saçını ayırdığınızda çok saçın ve tarafta büyük bir örgü, az saçın olduğu tarafta ince ama çok örgü ile asi bir görünüm kazanabilirsiniz. Saçıtan çok olduğu tarafta Hollanda örgüsü az olduğu tarafta balıksırtı tercih edilir.Check Also

Kot Renk Saç Boyası

Renkli saç modeliyle ilgili gençler için popüler moda akımları birleşmiştir. Genellikle geçici olanlar bu boyalar …

Bir Cevap Yazın