23 Kasım 2017,Perşembe
Anasayfa » Saç Modelleri » Geçici Saç Boyası

Geçici Saç Boyası

Kadın omuz boyar boyundur. Bazısı beyazlayınca boyama şartı. Bazısı için bazısı değişiklik için bazısı da kötü dönemlerinde stresinden arınmak. Hangi amaçla olursa olsun bütün kadınların tek bir ortak noktası vardır, güzel görünmek. Saç boyaları. Cildimiz için bu zararlıdır. Saçlarımız içinde zararlıdır. Saçlarını çok sıkı boyatan pek çok saçlarının döküldüğüne ya da yandığına şahit olmaktadır. Bu nedenle geçici sprey saç boyası alternatifi.

Geçici saç boyaları saçları yıpratmadığı için tercih edilir. Bu ürünler su bazlı olur ve yıktığı zaman alırlar. Neon ve canlı tonlarda renklerde saçlara sahip olmak isteyenler daha fazla kullanır. Ayrıca saç boyamaya heveslenen yaşı küçük çocuklar için de geçici saç boyası sprey tercih sure. Hem daha sağlıklıdır hem de çocukların isteği yerine getirilmiş olur.

Renk saçları boyanın etkili olabilmesi için öncelikle saçın renginin açılması gereklidir. Kumralda etkili sonuç verir ancak ondan daha koyu saç renklerinde yeterince görülmemektedir. Koyu renkler saçlar için geçici saç boyası sprey olarak tercih. Saç tebeşirleri koyu renk saçlıların kullanabileceği bir başka alternatiftir. Açık renk saçlılar için daha kolay, renk skalası daha geniştir.

Koyu renk saçlarda az bir yansıma etkisi yaratsa da saç rengini açmadan istenilen sonucu tam olarak vermez.

Geçici Saç Boyası Renkleri

Siyah, platin, çikolata kahvesi gibi temel renkleri vardır. Ancak, en çok tercih edilen renkler mavi, yeşil, pembe, mor, sarıdır. Saçları ışıltılı, farklı şekillerde gösterir. Bu sayede onun kıyafetinize uygun rengi canınıza de uygulayabilirsiniz. Garnier geçici saç boyası ile istediğiniz rengi geniş renk skalasının içinden seçip uygulayabilirsiniz.

Geçici Saç Boyası Renkleri 2 "width =" 660 "height =" 440 "/>  Geçici Saç Boyası Renkleri 3" width = "660" height = "440" /> </p>
<h2> Geçici Saç Boyası Nasıl Çalışır? </h2>
<p> Geçici saç spreyi uygulaması, tene bulaşmaması için bir folyo yardımıyla tenin açık yerleri kapatılır. 10 cm uzaktan sprey saçlara sıkılarak boyama işlemi tamamlama. Renkler ilk boyandaki zaman daha canlıdır ancak yıkadıkça silikleşir. </p>
<p>
<br />
<br /><a href=

Check Also

Kot Renk Saç Boyası

Renkli saç modeliyle ilgili gençler için popüler moda akımları birleşmiştir. Genellikle geçici olanlar bu boyalar …

Bir Cevap Yazın