14 Aralık 2017,Perşembe
Anasayfa » Saç Modelleri » Damat Saç Modelleri | Saçlarım ve Ben

Damat Saç Modelleri | Saçlarım ve Ben

Tüm gelinler en mükemmel gelin modelleri için aylar öncesinden hazırlığa başlar. Model belirlemek, prova uygulamaları, duvak ve birlikte denemeler derken uzun süre gündemde gelin saçı olur. Peki ya damatlar …

Gelinlik ve Gelin Saçı Her zaman yanında konuşulan konular için de geçerlidir. Büyük güne hazırlanırken en iyi görünümü elde etmek için damatlar da zaman harcar.

Öncelikle her zaman geçmeyin, saç tipinizi ve tarzınızı iyi bilen kuaförünüze kendinizi emanet etmenizi öneririz. Son dakika bir sürprizle karşılaşmamak için rutini bozmayın. Beğenilen modelleyiciler varsa kuaförünüzden rica olun. Sizin için hazır bastığımız saç modelleri ile ilgili fikir edinebilirsiniz. Kepek gibi bir saç probleminiz varsa, düğün gününden çok önce saç problemlerinize uygun bakım yaptırmalısınız. Aksi takdirde düğün yüzünde duman içmek için dün kepekler can komutasını sıkabilir.

gelinler kadar çeşitli olmasa da eğer saçlarınız çok kısa değilse son zamanlarda görmeye alıştığımız derinden ayrılırken soldan sağa taranmış kabarık saç modelini tercih ederim. Kıvırcık düz, ya hafif dalgalı, ince telli zayıf, ya da kalın telli asi saçlar …. Saç tipiniz nasıl olursa olsun mutlaka size uygun bir damat saç modeli bulunacaktır. Siz sadece rahatlayın ve bu özel, mutlu güne odaklanın.

Damat saç modelleri

damat saç modelleri "genişlik =" 500 "yükseklik


Check Also

2017 Yaz Sezonunda 35+ Yeni Kısa Saç Kesimi | Kısa Saç Stilleri 2016 – 2017

Bu yaz için yeni ve yeni bir saç kesimi almak ister misiniz? kısa saç kesimi …

Bir Cevap Yazın