14 Aralık 2017,Perşembe
Anasayfa » Saç Modelleri » Dağınık Örgü Saç Modelleri Yapımı

Dağınık Örgü Saç Modelleri Yapımı

Bu modelleyici ile kadınların en çok tercih ettikleri saç modelidir. Hem yapımı çok kolay hem de oldukça şık bir saç şeklidir. Örgülü saç modeli, bilinen eski modelleyici yer yer, tarihi bu kadar eskiye dayanmasına rağmen yine de kadınlar arasındaki yükseklik dağılmamak bile onun zaman zirvede yer alan bir stil. Örgü, 7'den 70'e kadına hitap eden, gerek saça farklı bir hava vermek maksadıyla kullanılır. Saçlarıyla uğraşmayı sevmeyen ya da saçları harcayacak yeterli zamanı asla olmazlar kadınlar için resmen hayat kurtaraklarıdırlar. Örgülü saç modelleri kadına yakışır. Örgüler, bir kadına zariflik ve farklı bir hava katar.

Dağınık saç örgüsü modelleri ve yapılışı ; Örgü modellerinin çoğuna çeşit çeşit gibi çeşitli çeşit çeşit farklı yapılışları vardır. Örgüden taç yapmak, örgülü topuz, ya da koca bir örgü dağınık bir şekil vererek bu modeli dağınık örgü olarak. Taç şeklinde bir örgü için, kulak hizasından bir tutam saç tutkunu klasik tarzda örün, bütün tutamam ördükten sonra tutamam lastik toka ile tutturun, sonra örgünüme yavaşça çok sert olmayacak şekilde toplayarak biraz dolgun ve dağınık bir görünüm verin.

Tutamaz başınızın üstü diğer kulak arkanıza gelecek olan tel tokalar ile sabitleyin. İşte taçınız hazır, dilerseniz diğer taraftan da taca hacim kazandırabilirsiniz.

Dağınık örgü topuz saç modelleri ; Birincisi, bir tane de topuza, bir tane seçmek, bir tane seçmek. Yandan dağınık örgü saç modelleri ; Için yapmanız gereken; Tüm saçınızı sağa ya da sola alıp topuz yapın, bu topuzu daha sonra ellerinizle biraz bozup dağıtın. İster tutam örgüte taç örgü ekleyerek çok şık bir model elde etmiş olacaksınız.Check Also

2017 Yaz Sezonunda 35+ Yeni Kısa Saç Kesimi | Kısa Saç Stilleri 2016 – 2017

Bu yaz için yeni ve yeni bir saç kesimi almak ister misiniz? kısa saç kesimi …

Bir Cevap Yazın