14 Aralık 2017,Perşembe
Anasayfa » Saç Modelleri » Bal Rengi Saç

Bal Rengi Saç

Sarı saçlardan hoşlanmış ama yapay olabilir endişesiyle uzak duran kadınların lehine olacak bir renk: bal köpüğü saç rengi .

Hiçbir zaman demode olmayan bu ton, bu yıl da en popüler saç renkleri arasında şimdiden kimine geniş bir yer edindi.

Bir kere deneyin daha fazla vazgeçemediği bal köpüğü rengi saç doğal durması ve uygulaması kolay olması nedeni ile kadınlar arasında son derece revaçta. Den köpek geliyor, ton olarak sarının neredeyse orta basamaklarına denk geliyor. Koyuya da buğday bir tene sahip kadınlar için kesinlikle en sarhoş en doğru tonu. Özellikle yaz aylarında, bronz tenle bütünleştiği zaman ortaya muhteşem bir görüntü çıkarıyor.

Ama bu renk açık tenli kadınlara çok tavsiye edilmiyor, çünkü açık tenle birleşince yüze soluk bir izlenim veriyor. Bu da rengin kullanımı açısından bir dezavantaj sağlıyor.

Renk kartelasında; Onun renkte olduğu gibi, bal köpüğünde de birden fazla tonu var. Bu nedenle seçim yapmadan önce bal köpüğü saç rengi kataloğu incelenerek en uygun ton belirlenebilir.

Bal Kahve Saç Rengi

Bal köpüğü saç rengi, sarının orta basamaklarına denk geliyorsa, bal kahve saç rengi de bu basamağın sonlarına geliş denebilir. Nasıl ki bal köpüğü saç rengi daha çok sarıya dönükse, bu renk de daha çok kahveye dönük. Bu şekilde bakımı ve kullanımı için biraz daha avantajlı denilebilir.

Yine bu saç rengi de esmerden buğdaya kadar olan her on rengine rahatlıkla uyum sağlıyor.

Daha açık tenli kadınlar için para cezası verildi.Check Also

2017 Yaz Sezonunda 35+ Yeni Kısa Saç Kesimi | Kısa Saç Stilleri 2016 – 2017

Bu yaz için yeni ve yeni bir saç kesimi almak ister misiniz? kısa saç kesimi …

Bir Cevap Yazın