23 Kasım 2017,Perşembe
Anasayfa » Haberler » Archie ve Peyton, Liderlik, Takım Çalışması …

Archie ve Peyton, Liderlik, Takım Çalışması …

Çalışma Günü Yükselişi, müşterileri hikayeleri paylaşmak, birbirlerinden öğrenmek ve yeni zorluklara girmeye hazır hale getirmek için biraraya getirmekle ilgilidir. Ve bu unutulmaz haftanın başında, iki kez Super Bowl şampiyonu olan ve beş kez NFL MVP olan Peyton Manning'den ve ayrıca eski bir NFL oyun kurucusu olan babası Archie Manning'den daha iyi kimlerin yardıma ihtiyacı var. İkili, ekip çalışmasının gücü, işbirliği, hazırlık ve hem saha hem de iş alanlarında geri verilmesi konularında katılımcılara seslendi. Ödüllü gazeteci ve hava niteliğindeki ESPN hava karakteristiği Hannah Storm'un yönettiği bu anahtar not, futbol hakkında dinamik bir tartışma ve hayat hakkında size neler öğretebilir.

Liderliğin Temelleri

"En değerli oyuncu en çok oyunculuğu değerli yapan oyuncu" dedi Peyton Manning. Her iki Mannings'e göre, hesap verebilirlik ve saygı, büyük liderliği tanımlayan temel direklerden ikisidir. Peyton, takım arkadaşlarının birbirlerine olabildiğince iyi olduklarını nasıl ittiğini tartıştılar. Peyton'un kariyerinin en zor anlarından biri yaralandı ve NFL'nin ikinci en yüksek 208 maç üst üste sergiledi.

Archie, örnek vererek önceliğin önemini vurguladı ve erkeklerini yetiştirirken yerleştirmeye çalıştığı bir numaralı şeyin saygı kazanmanın önemini anlattı. Profesyonel sporcu olsaydı, 30 yaşındaki tecrübeli oyuncuların yanı sıra 22 yaşındaki ekip gruplarına başlayacaklarını biliyordu. Bu oyuncuları, hem antrenörleri hem de muhalifleri ikna etmeyi hak ettiklerini ikna etmenin tek yolu örnek oldu.

"En hızlı 20 yardlık çizgiyi gösterebilir, ancak soyunma odasında mutlaka jelleşmeyebilen oyuncuya kıyasla kültürlere uyan oyuncular seçin."
-Peyton Manning

 İş Günü Yükselen Peyton Manning "width =" 1750 "height =" 1167 "/> 
 
<figcaption class= İş Günü Yükselen katılımcılar, Mannings'ten ekip çalışması, işbirliği ve hazırlık konularındaki öyküler duyuyor.

] Takım Çalışmasının Önemi

Peyton'a göre, başarılı bir ekibin en önemli yönü, doğru kimyaya sahip olmanızı sağlamaktır. Peyton, anahtarın "en hızlı 20 yard çizgiyi gösterebilen ancak soyunma odasında mutlaka kıvamını çıkarmayan oyuncuya kıyasla kültürü benimseyen oyuncuları seçmek" olduğuna dikkat çekti. Örnek vermek gerekirse, Colts'ta takımının strateji sıkıştığını ve her zaman bir delik açıldığında bile birbirlerinin sırtını aldığını belirtti. Sabır ve sıkı çalışmadan sonra, Colts sezon kazanan bir rekora imza attı.

Hazırlığın Değerini Hafifletmeyin

Peyton, sahada güveninden dolayı biliniyor, ancak baskı altında olsa bile, hiçbir şeyin spontan olmadığını ısrarla söylüyor. Onun rezil "Omaha" çağrısının ardındaki sırrını ortaya çıkardıktan sonra (spoyler uyarısı: hece sayısının şehirden daha fazla olduğunu söyledi), hazırlık çalışmalarını ve daima B planına sahip olmanın futboldaki ayrılmazlığını tartıştı ve hayatta. Archie ayrıca hazırlıklı olma zorunluluğunu vurguladı ve eski Pittsburgh Steelers'ın baskıyla mücadele konusunda Chuck Noll'u antrenöründen aktardı. Alınan söz, "Basınç, yalnızca ne yaptığınızı bilmediğiniz zaman hissettiğiniz şey."

Her iki Mannings, topluluğun kişinin kariyerinin başarısı açısından ne kadar önemli olduğuna değinerek açılış konuşmasını kapattı. Peyton, atma kolunu etkileyen bir boyun yaralanmasına neden bir destek sistemi kazandırdığını paylaştı. Bu destek sistemi Mannings'e, Mannings'in rüyalarını takip etmelerine yardımcı olmak için büyüdükleri bazı fırsatları çocuklara sunmayı amaçlayan Peyback Vakfı ile topluma geri verme konusunda ilham kaynağı olmuştur.

Alanın açık veya kapalı olmasına bakılmaksızın, profesyonel sporcular herhangi bir sektördeki liderlerle çatışacak olan Mannings'in kariyerlerinde öğrendiği derslerden birçoğu. İyi bir lider, sorumlu katılımcı ve hazırlanmış birey olmak için nelerin gerekli olduğunu anlamak, sağlam ve başarılı bir ekip oluşturan temel taşlardır.

Archie ve Peyton Manning'in ilham verici konuşmalarını izlemek mi istiyorsunuz? Buraya gidin ve Workday Rising Kickoff Keynote replay'ı seçin.

Archey Manning, Peyton Manning ve Hannah Storm'la Chicago'da İş Günü Yükselen İlk Çalışmaya Hazırlık Toplantısı

Çalışma Günü Yükselen Peyton Manning "width =" 3500 "height =" 2333 "/>


Check Also

Makam Bayrak Direği Üretimi | Flamabayrak.Org

                                                                                                       Makam Bayrak Direği Üretimi                                                                                                                     Daha çok makamların bulunduğu alanlarda …

Bir Cevap Yazın