14 Aralık 2017,Perşembe
Anasayfa » Teknoloji » Apple İzle LetsGoMobile

Apple İzle LetsGoMobile

bir
Apple Watch'ı duyurdu. Devrimsel nitelikte yeni teknolojiler bünyesinde barındıran Apple Watch şaşırtıcı tasarımı ile kullanıcı arayüzünde öncülük de yapıyor. Apple Watch ürününde ekran kayma, yakınlaştırma ve yenilikçi bir tarz getiren özel tasarımlı ve mühendislik ürünü Dijital Crown'a yer verilmiş. Digital Crown, iPod Click Wheel ve iPhone Multi Touch uygulamaların bu yana Apple'ın en önemli navigasyon aracı olarak dikkat çekiyor. Apple Watch kullanıcıların bileklerine takılıcı bir cihazdan çeşitli şekillerde ilet geçebilmelerine izin tanıyor.

OS temel kullanıcı arayüzüne sahip Apple İzle
Kullanıcılar Apple Watch and bileklerine IPhone'un cep telefonlarına gelen aramalara cevap verme ile Dijital Dokunmatik telefon görüşmesi de dahil olmak üzere, kişisel bilgilerinizde gönderebilme imkanı veriyor. Ayrıca Apple Watch'ta insanlığın daha sağlıklı bir yaşama sahip olabilmeleri için çeşitli özel sağlık ve fitness uygulamalarına yer verilmiş.

Apple İzle model özellikleri
Taptik Motor ve dahili hoparlör özeliklerine sahip olan Apple Sadece yeni alarm ve uyarıları kullanıcıların iki türlü uyarıyor. Wi-Fi 802.11b / g ve Bluetooth 4.0 kablosuz bağlantı özelliklerini destekleyen Apple Watch iPhone cep telefonunuzu son derece uyumlu şekilde işbirliği yapıyor. Apple Gözlemciliği İçinde Standart Görünümlerde yer aldığı 11 Farklı ön yüz seçeneği ile geliyor.

Kullanıcılar bunları tercih ederler;

Apple Watch fiyatı

Apple Saat üç farklı Cilalanmış ya da siyah paslanmaz çelik gövdeli Apple İzle, Uzay grisi ya da gümüş alüminyum gövdeli Apple İzle Spor ve gövdesinde 18 ayar altın malzemenin kullanıldığı Apple İzle Sürümü 2015 Apple Watch ABD fiyatı 349 USD olacak.


Check Also

Emporia cep telefonları LetsGoMobile

[Y Emporia MWC 2010 Mobil Dünya Kongresi'nde ilgi çekici bir standa sahipti. Diğer cep telefonu …

Bir Cevap Yazın