14 Aralık 2017,Perşembe
Anasayfa » Teknoloji » Apple iPhone 6 Plus akıllı telefon LetsGoMobile

Apple iPhone 6 Plus akıllı telefon LetsGoMobile

bir
Pple, telefonun serisini bekleyen en son modelini iPhone 6 Plus'dı tanıttı. 5.5 inç büyüklüğünde Retina ekran kartı Apple iPhone 6 Plus akıllı telefon yenilikçi teknolojiler ve tamamen yeni baştan ultra ince tasarımı ile öne çıkıyor. Yeni Apple iPhone 6 Plus cep telefonu hassas bir mühendisliğin ürünü olan anodize alüminyum malzemeden yekpâre gövdesi ve şekillendirilmiş cam ürünleri ekranı sayesinde pürüzsüz bir yüzey sergiliyor. Apple'ın iPhone'u 6 Apple'ın iPhone'u 6'lı bir model ve bir model sunuyor.

Tam HD Retina ekranlı iPhone 6 Plus

Apple iPhone 6 Plus, akıllı telefonun 5.5 inç çüyüklüğündeki Retina HD ekran 1920 x 1080 piksel çözünürlüğünde. Yeni iPhone 6 Plus serisinin daha önceki iPhone 5s modeline kıyasla yüzde 88 daha fazla görülebilir alan ve yaklaşık 3 kat daha fazla piksel miktarı sağlıyor.

[1945901]

iPhone 6 Plus Apple Ödeme özellliği
iPhone 6 Plus cep telefonu Apple Ödenecek özelliğiyle birlikte geliyor. Apple Pay ile alışveriş merkezlerinde tek para kasası ile güvenli ödeme yapma imkanı sunuyor. IPhone 6 Plus'ın sahipleri cep telefonlarını temassız okuyucu cihaza yaklaştırıp Dokunmatik Kimlik parmak izlerinin okutarak basit ve son derece kolay şekil ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar.

Yeni sensör ile daha iyi bir performans sergileyen iSight kamerada Odak Pikselleri ile daha hızlı otomatik netleme ve fotoğrafın daha hızlı ve seri şekilde çekilip kaydedilmesi sağlanıyor. HD video kayıt özelleştirebilirsiniz iPhone 6 Plus cep telefonunda standart 60 kare / sn ile 1080p ve 240 kare /

Apple iPhone 6 Plus iOS işletim sistemi
İkinci nesil 64 bit masaüstü sınıfı mimarili tamamen yeni A8 çipi ile daha hızlı performans ve daha ekonomik enerji harcama yapısı sunan iPhone 6 Plus akıllı cep telefonu harika bir pil Süresine sahip. Apple iPhone 6 Plus akıllı telefon LTE bağlantısı ile 150 Mbps hızında veri aktarımını sağlarken yüksek kalitede LTE (VoLTE) ve WiFi aramaları da destekliyor. IPhone 6 Plus akıllı telefonda 802.11ac Wi-Fi ve Bluetooth 4.0 bağlantı noktası de unutulmamış.

Apple iPhone 6 Plus satış fiyatları
• iPhone 6 Plus 16GB: 299 USD – İki yıllık sözleşme ile birlikte
• iPhone 6 Plus 64GB: 399 USD – İki yıllık sözleşme ile birlikte
• iPhone 6 Plus 128GB: 499 USD – İki yıllık sözleşme ile

 Apple iPhone6 ​​Plus "title =" Apple iPhone6 ​​Plus " > </p>
</p>
<p> <strong> iPhone 6 Plus çıkış tarihleri ​​</strong> <br /> iPhone'larda yeni özellikler ve boyutlar mevcut: 5.5 inç ekranlı iPhone 6 Plus ve 5.5 inç Ekranlı Apple iPhone 6 Plus. IPhone 6 Plus akıllı telefon Apple Online Store mağazalarında, Apple perakende satış noktalarında ve çeşitli operatörlerin kampanyaları ile satışa sunuluyor. Apple iPhone 6 Plus ABD, Avustralya, Kanada, Fransa, Almanya, Hong Kong, Japonya, Porto Riko, Singapur ve İngiltere'de 19 Eylül 2014'de satışa sunuluyor. IPhone 6 Plus akıllı telefonun test örneği elimize ulaştığında yüksek çözünürlüklü test fotoğrafları ve HD kalitesinde video görüntüleri eşliğindeki kapsamlı bir Apple iPhone 6 Plus incelemesini sizlere sunacağız. </p>
</p></div>
</pre>

<br /><a href=

Check Also

Emporia cep telefonları LetsGoMobile

[Y Emporia MWC 2010 Mobil Dünya Kongresi'nde ilgi çekici bir standa sahipti. Diğer cep telefonu …

Bir Cevap Yazın