24 Kasım 2017,Cuma

Pavegen, insanların adımlarıdır ortaya çıkan kinetik enerjiyi elektronik olarak çeviren taban teknolojisini yaratan firma olarak Washington DC'de öncü bir çalışmaya imza attı.

ABD'de Pavegen Adımları

Günümüzde insanların adımlarından oluşan kinetik enerjiyi elektrik enerjisine çeviren teknolojiyi Benzersiz bir şekilde uygulayan Pavegen markası Washington DC'nin şehir yapısına kendini kabul ettirmiş görünüyor.

Pavegen'in kurucusu ve CEO'su olan Kemball-Cook, şöyle diyor: "Birleşmiş Milletler Örgütü (DOT), Altın Üçgen BID ve ZGF'nin mimarlarıyla birlikte çalışacak. :

"

"

"Bize ulaşın Bir Gözden Geçirme Nedenini Görmek İçin Lütfen Giriş Yapın. Cep parkında üç bölgeye yerleştirilmiş ve 68 jeneratör içeriyor. V3 dizileri büyük bölgede daha etkileşimli bir deneyim sağlıyor, aynı zamanda alanın görünürlüğünü de arttırıyor. Altın Üçgen BID'den geriye kalan iki bölgede güçlendirilecek şekilde kurulan granit kalıp altındaki LED'lere verilecek.

Temiz Enerjiye Doğru Gidiş

DDOT'a göre, Pavegen'in en yeni kurulumu yeniliğe bir yöneliş ve ülkenin akıllı teknolojiye doğru giden itici gücüyle temsil ediyor. Washington DC'deki yayellerde, temiz elektrikli elde edilecekler ve Golden Triangle web sitelerinin kablosuz API ile katkıda bulunacaklar

Bu dijital paranın birikmesi Pavegen'in sonucunda görüşünde var olan benzersiz bir özellik. Üretilen enerjinin sürdürülebilir ve etkileşimli olması, akıllı şehirlerin gelişmesinin daha hayati bir parçası olacak gibi görünüyor.

Pavegen'in girişleri özel kuruluşların bu potansiyeli keşfetmesi ve yenilenebilir enerjinin önemini anlamaya başlaması amacını güdüyor. Çevre için bir taraf, bunun gibi yenilikler daha güvenli ve daha fazla korunaklı bir şehir yaratmaya yardım ve büyük şehirlerde pozitif bir etki yaratabilecek.

Kaynak: futurism.com


Kaynak

Check Also

Seri Üretim güneş panellerinde Verimlilik rekoru kırıldı

Japon Araştırmacılar seri Üretim güneş panellerinin verimliliğinde Yeni Bir rekora imza attı, Eklendi bunun anlamı …

Bir Cevap Yazın