23 Eylül 2017,Cumartesi
Anasayfa » Saç Modelleri » 2017 Gelin Saç Modelleri

2017 Gelin Saç Modelleri

Gelin başı uzun yıllardır topuzlarla anılsa da yıllar geçtikçe yerini daha farklı kıl modeli bırakıyor. Topuzların sıkıştırıldığı duvak görüntülerine kadar çoğür aşinadır. Ancak 2017 yılında eskisi kadar kabarık ve yapay duran saç modellerinden kaçınılıyorız. Dağınık gelin saç modelleri sadece topuzlarla değil örgülerle de elde edilebilir. Türkiye'deki ünlülerin gelin saç modelleri 2017 gelin saç modellerini belirlemekte çok etkilidir.

Gelin saç modelleri 2017 yılında sadelikleri ile göze çarpıyor. Büyük topuzların yerini ensesinde elde edilen küçük topuzlar alıyor. Bu modelde klasik görüntü aksesuarları ile bozuluyor. Saçın bu kadar sade olduğu modellerde yuvarlak büyük seçenek tercih ediliyor. Taçıy aksesuarlar rağbet görüyor. Ancak abartılı olanlarından kaçınılıyor.

Topuzlardan vazgeçemeyen kadınların tercihi bir başka model ise biraz daha salaş görüntülü. Saçın ön bölümünün kabartıldığı saç modelinde arkada bir topuz tercih ediliyor. Dağınık görüntülü olan bu topuz eski yıllardaki kadar büyük değil. Gösterişten uzak olan bu topuzu güzel kılmak için aksesuar kullanılıyor. Bu saç modelinde aksesuar topuza yakın yerleştiriliyor. Saçın öndeki kabarık parçası daha çok dikkat çekiyor.Check Also

Yarım Topuz Saç Modelleri | Saçlarım ve Ben

Bu yılın trend saç modeli arasında yarım topuzlar var. Yarım up bun adı verilen yarım …

Bir Cevap Yazın